bolak

Kdyby vám někdo daroval milion korun a za měsíc by přišel s tím že je chce zpátky a že má nechá třeba 50.000..

…(jako že odškodný), přistoupili byste na to, vrátili byste mu ten milion co vám dal?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Sarrow

Ani za milion

*Všechno závisí na okolnostech.

Např. kdo by to byl a jaký bych k němu měl vztah, co to bylo za peníze, jak byly získány a na co byly určeny,…

Další odpovědi
Pájo

Ani za milion

marci1

Ani za milion

Doplňuji:
Jedině v tom případě, že by ty peníze mohly zachránit někomu život.

cochee

Ani za milion

Doplňuji:
Darovat milion korun není normální. Tudíž bych po dárci chtěl tento stav ošetřit darovací smlouvou, klidně bych si na ni i najal právníka – za ty kroupy? 🙂

Illines

Ani za milion

Tak ho poslu do zadele.Jinak ,to asi neni realny i kdyz.......

Wang

Ani za milion