Avatar uživatele
Drap

Kdyby to na vás vyšlo, splníte to ?

Dodržíte příkaz ?
http://letecka­posta.cz/481370842
Doplňuji:
Taky se mi nikam nechce, ale co zde budeme dělat až vůbec nic nezbyde ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Drap

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, tom004, Wang, briketka10, anonym, Amie, breja před 4365 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ani mne nenapadne. Když už bude všechno vykradeno, tak ani ta energie nebude naše (tedy ČEZu). Takže logicky vzato bude patřit nejspíše zloději a zlodějnu já podporovat tedy nebudu.
Naopak nechám rozsvíceno a ještě zapnu naplno všechny spotřebiče i u sousedů.

Jenže teď mne napadá ještě jedna varianta: Češi dokáží na každý paragraf najít nějakou fintu. Jestli budu poslední Čech v té naší vykradené republice já, nebudu nakonec já ten největší zloděj?
Ježíšmarjá, drape, já Tě asi zabiju. Tak takové myšlenky při vaření nedělního oběda, tak to Ti tedy pěkně děkuju.☺☺☺
Doplňuji:
V tom případě to vypadá, drape, na to, že „budeme třít bídu s nouzí, vzpomínat na staré zlaté časy a nekřesťansky se nudit“, protože když už tu nic nezbude, tak nebude ani do čeho píchnout.
To pak asi konečně poznáme, jak vypadá blahobyt. Nebudeme muset pracovat. Jen na ty pečené holuby bych moc nespoléhala.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Amie

Já radši nechám rozsvíceno – co kdyby se tam někdo pozapomněl a pak nenašel cestu ven, protože nemá baterku?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Žádný poslední nebude. Já nikam nejdu a nikdy nepůjdu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Nikam nejdu,jsem tu doma.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

Já bych jako poslední zůstal a měl bych se jak v Kuvajtu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

myslím, že tu zůstanou jen cigáni !
češi ŽÁDNÍ ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MK44

Tenhle fór o ceduli na hranicích s nápisem „Poslední zhasne“ se říkal už v souvislostí s emigrací po šedesátém osmém. Co vás při tom napadá?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek