anci

Kdybyste se teď měli rozhodnout, jaký jazyk byste se začali učit? Který je do budoucna perspektivní (mimo AJ)?

Nejlepší odpověď
Damiana

Evidentně Čínština.
Btw, Mám kamaráda Američana, který si to dobře posichroval. „Jede“ už teď v Japonštině, Francouzštině, Španělštině i Němčině. Čínsky se učí. Jelikož je herec a má hodně dobrou paměť, tak mu to jde dost dobře.

Další odpovědi
Ella

čínštinu… už teď je Čína nejlidnatější stát světa a co teprve za několik desítek let..
bohužel čínština se mi tolik nezamlouvá, ale s radostí se začínám učit japonštinu, ta se mi líbí víc, co se zvuku týče… jinak psaná japonština je stejná jako psaná čínština, akorát mají jinou výslovnost :) takže ještě se naučit kolem 2000 znaků a jejich významy a můžu si pískat :D :D

Conchus

Možná, že bys měla začít češtinou. Ta ti ještě moc nejde.