Kdyby jste našli poklad,například někde v zakopané truhle, nechali by jste si ho?

Nebo byste ho odevzdali?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

byl by můj! můj! můj!

Další odpovědi:

Zlatý

Co je doma - to se počítá,ne? Ale to u mě s největší pravděpodobností nehrozí,že bych něco našla!

Stříbrný

Nechal bych si ho? Akorát nevím co bych s ním dělal, jelikož pokud bych jej chtěl prodat, provalilo by se to. Takže asi bych si nárokoval nálezné.
Něco jiného by bylo, pokud bych našel peníze. Nic nevím, nic jsem neviděl, nic neznám, ani Babičku jsem nečetl :D

Pokročilý

hmmm kdybych si ho nechal na co by mě byl takže bych ho asi odevzdal

jednou jsem našel poklad a tak jsem s ním šel do muzea ale dal jsem ho jenom jako věrnostní dar peníze jsem nechtěl i když pokladník říkal že cenu to samozřejmě má velkou a potom když jsem mu řekl že peníze nechci tak se hodně divil proč to nechci vydražit

cena za to byla : 20 000 kč

Stříbrný

Ani jedno - místo bych zajistil a zavolal odborníky z muzea, ať si ho vyzvednou sami. Nemám dostatečné informace, jak postupovat, abych místo a nález neznehodnotil.

Myslím, že nechat si ho by mě nenapadlo. Ne, že bych nestál o peníze, ale zajímaly by mě informace o něm, jak je starý, jak se tam mohl dostat, jak je vzácný, prostě všechno A ty mi můžou dát jen odborníci, ne překupníci.

Zlatý

Nuž, takové štěstí nemám:-)

Bronzový

Jednou použiješ správně byste, a jednou ne. Nerozumím. Jinak nechápu, nač bych s sebou tahal těžkou truhlu, kteroužto nemohu k ničemu použít. Dle mého má cenu tahat to, co jde sníst, anebo cokoliv užitečného. Ovšem to asi jen proto, že neznám nic, co bych si koupil.

Zlatý

Vždy se najde svině, která tě bonzne, ale nechal bych si ho!

Diskuze k otázce

Stříbrný

JájsemRaibek

Proč píšeš nechali by jste si ho? Následně píšeš nebo byste ho odevzdali.

anonym

To ani sám nevím,neřeším to.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.