poa.li

Kdyby jste mohli znát spolehlivou odpověď na jedinou otázku, která by to byla? Díky…

U sebe si ji v tuto chvíli představit neumím…
Doplňuji:
Měl jsem na mysli, jaká by to byla otázka, Czechrapsinte. Ale odpověď taky dobrá… Daří se mi v rámci možností relativně dobře, no…

Nejlepší odpověď
kapka

Bylo by jich strašně moc, ale jestli mám vybrat jednu jedinou a rychle, tak první, co mě napadlo bylo, jak vlastně vypadá vesmír, jak je velký, kde končí, končí někde?
Není to originální, ani moc praktická informace, ale bylo to první, co mě napadlo a vím jistě, že se to nikdy nedozvím.

Další odpovědi
WeeBear

Já bych se ráda dozvěděla, bude je po smrti. Děsí mě to, a zároveň mě celkem láká to „tajemno“ okolo, protože odpověď nezná spolehlivě nikdo. 🙂

anonym

Byla by to ta moje odpověď. Je to fajn. Zase překypujete, jak se Vám daří?
Doplňuji:
Mě se zdá že už je večer. Nevím co mám dělat. Vše jde tak rychle ale snažím se čas zpomalit. Posílám http://www.you­tube.com/watch?v=xW0loN­wBgy8

dědapetr

Jaká bude budoucnost lidstva této planety?

venkovan

Mám hlad?
Ano (výjimečně odpověď by byla ne).

kropitko

Na 100% vím jak se jmenuji ,,DD, tak na to bych zvládla určitě odpovědět.

franku

Co je to štěstí?

anonym

Co se Vám v životě stalo, že nepociťujete nacházet pravé příčiny toho, na co si nemůžete vzpomenout?

poa.li

Nepamatuji si to…

anonym

Dobrá. Tak jedinou otázku bych měl. Co se tady provádí za výzkumy.