Zlatý

Kdyby jste chtěli být nevěrní a měli s kým, kam by jste se uchýlili?

Doplňuji:
Dr. Axl:
Ano, pro mne by to opravdu znamenalo autem hódně daleko :-) a stejně bych se klepala, aby se na to nějak nepřišlo. Takže to zavrhuji celé předem, protože bych z toho stejně nic neměla.

Ale i u nás na vsi jsou tací, kteří si své "city" dávají zcela jasně najevo na zábavě ve vsi - to jdou pak po vsi drby! Jako bývalá měšťačka (baba s vlastním bytem:-) se bavím, ale odvahu účastníků docela obdivuji.

Ptala jsem se ale, kam by jste se uchýlili Vy?
Uvažovali jste o tom konkrétně? Máte vyhlídnuté, kde jsou v okolí hodinové hotely? Nebo máte kamaráda s prázdným bytem?
To jsem zvědavá, co? :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Právě jsem ti odpověděl v otázce na vesnickou morálku. Takže v tvém případě leda autem hódně daleko od vaší prťavé vesničky, kde by si o vás obratem cvrlíkali i vrabci na střeše.
Ve městě je fůra šancí, chata, chalupa, byt kamaráda, ale většinou to ani není potřeba, protože je drtivá převaha samotných, rozvedených a potřebných bab s vlastním bytem
Doplňuji:
Tak jednak jsme si tu všichni potykali, tak nezlob!
A já už nevěrný být nemohu, protože jsem rozvedený a v současnosti mám plejádu žen se svým zázemím, kam mne zvou, aby měly výhodu domácího hřiště a zároveň mohly nabídnout véču a podobné mňamky.
A přespolní z Odpovědí mohu svádět u sebe.
Ještě nějaká zvědavost, nebo chceš rovnou přijet?

Další odpovědi:

Zitra zadam o rozvod !! No , neni muj den , no... ja holt nemam stesti . Uz i Dr. Axl je mi neverny ! A to prosim , po necelem mesici ! :-O

A ke zlatu mu nepopreji. :-p
Pomstychtiva -iv-

Zlatý

Od jara do babího léta do přírody :)

Pokročilý

Do hotelu s nápisem "Nerušit" na dveřích od pokoje.

Stříbrný

Pokud bych nemohla u sebe (tím neříkám, že plánuju být nevěrná-jen uvažuju), tak bych volila soukromí druhého. Pokud jsi z vesnice, je asi blbost volit sklep, tam se dá hodně dělat, ale pokud jsi na pohodlí, tak spíše nějaký hotýlek, nebo jít na noc na ubytovnu, není to nijak drahé a určité soukromí tam máš taky. :)

Diskuze k otázce

anonym

Ad Deli, a co tomu říká Ríša, když zrovna není zaneprázdněn svým e-shopem?
Ad iv, po měsíci mi rodinný přítel a advokát po vyslechnutí mých útrap vřele doporučil svrhnout okovy a vymanit se z nedůstojného postavení pod pantoflem.
Především s ohledem na fakt, že ty tu už od února bezostyšně koketuješ s každým, kdo nosí kalhoty. Když chcete rovnoprávnost, tak spravedlnou pro obě pohlaví.

Zlatý

Deli

Dr. Axl: Teď se mnou -iv- nebude mluvit! Narozdíl od Ríši, kterému samozřejmě své avantýry nesděluji, ale i tak vím, že on by mi je snad i přál!
(A pak mu mám být nevěrná? To bych byla hloupá!)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 627
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.