Kdy začínáte zdobit byt/dům na vánoce? Užíváte si to, nebo výzdobu tolik neřešíte?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Ano 33% Ne 67%

Odpovědi:

Zlatý

Ne

Stromek a šmytec. Žádné opičárny.

Zlatý

Ne

Moc to neřeším, začínám až týden před, mám vše schovaný pěkně od minulých vánoc, tak to vyndám a zase schovám, jen půjdu do lesa na čerstvé větve do truhlíků, tam dám mašle a ozdoby..

Zlatý

Ano

včera a dnes jsem zdobila , přeci jen je to pěkné mít takovou předvánoční pohodu

Pokročilý

Ano

Sice jsem označila Ano ale neberte to jako mojí odpověď, protože a otázka byla divně položena. Teď ta odpověď: vánoční stromeček zdobíme tak týden dva před vánoci a snažíme se ho udělat hezký. Jinak moc vánoční výzdobu neřeším, spíš jenom ta oblast kole stromečku a něco na okně :)

Zlatý

Ne

Moc to neřeším.koupím vánoční hvězdu v květináči a rozsvítím za okno vánoční svícen - takový ten oblouk se 7-mi svíčkami.A pak až na Štědrý den nazdobím stromek a svícen na stůl.

Zlatý

Ne

Vánoce se staly komerčním svátkem - takže to moc neřešíme. když přijde čas a uvaha, že je potřeba trochu byt zavonět jehličím apod., tak sem tam něco umístíme, ale nebereme to tragicky, když se to udělá až na poslední chvíli.¨
Mimochodem - píše se Vánoce. Myslím, že když už, tak alespoň je oslavit lepším pravopisem, i když na internetu se to zas tak moc nebere.

Bronzový

Ne

Neřeším to. Stromeček zdobíme na štědrý den a přiznám se, že bych ho už na druhý den klidně uklidila :)

Pokročilý

Ano

Každý rok se snažíme s rodinou vydobyt dům aby na vánoce nějak vypadal.

Stříbrný

Ano

Ano je na druhou otázku. Užívám si to, ale zdobíme až týden před Vánoci, dopékáme poslední cukroví, vytahujeme ozdoby, světélka do oken, balíme dárky.. Miluji tu Vánoční atmosféru. :-)

Pokročilý

Ne

Pokročilý

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4387
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2474
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1826
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.