Zlatý

Kdy zdobíte vánoční stromeček?

Já jsem dnes najela na facebook a překvapilo mě, že někteří mí známí už mají doma nazdobený stromeček, dokonce ho neváhali nafotit a dát na FB.

U nás se většinou zdobí až na štědrý den ráno.

Je pravda, že světýlka a adventní věnec, vánoční hvězdu, atd. už máme, ale stromeček by nás do vánoc asi omrzel. Kdy ho zdobíte vy?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

24.12. dopoledne

Další odpovědi:

Bronzový

24. 12 - ráno :-)

Bronzový

Večer 23.12.

Pokročilý

23.12

Pokročilý

Na Štědrý den ráno...

My 23. 12. během dne nebo večer. Takže můžeš udělat z těchhle časů průměr a ozdobit to v noci :-D Myslím, že 23.-24. 12. je optimální, ale je to na tradici každé rodiny.

Stříbrný

23.večer

Zlatý

Vždy 24 ráno

Stříbrný

23. 12. večer :)

Bronzový

nezdobííím, nekmitááám, nenervuji se,lebedííím si,vegetííím,nebo si jdu zabehat,a vecer koukam na televizi,nebo jdu ven,na horkou cokoladu.ajen sleduji ostatni,jak si honí tlapky:-)jinak ty tzv.vanoce mam kazdy mesic.kazdy mesic dostanu nejaky darecek.ted to byly nausnicky z bileho zlata.pred mesicem flisova mikina.

Zlatý

Mamka ho už má nazdobený a večer si s ním svítí.
Já ho zdobím 24. dopoledne, nejdříve 23. večer :-)

Bronzový

Jeden úplně maličký v rámci předvánoční výzdoby už během adventu, opravdový vánoční stromeček na štědrý den ráno

Zlatý

Když jsem byla malá, vždycky jsme ho zdobili 24. - dopoledne. Děsně mě to štvalo, protože jsem ho milovala a líbily se mi ty svíčičky, bonbónky a ozdoby - každej pes, jiná ves. Zapřísahala jsem se, že až budu velká, budu ho mít celý rok! No... Trochu jsem si to časem rozmyslela, ale přesto jsem podlehla a s nástupem adventu už stál - naparáděný, přesně podle poslední módy - u nás v obýváku. Další rok byl na balkóně, kde dělal příjemnou dekoraci a obdivovalo ho i zpřízněné ptactvo. Rok se s rokem sešel a doma máme sice nějakou tu vánoční výzdobu - lehce svítící, "zledovatělý" balkón, který intimně osvětluje celou místnost, ale nádherně nazdobený stromek čeká až u nás v Mariánkách, kam tradičně jezdíme na svátky.
Ale ten nejhezčí stejně vždycky má moje maminka, která ho zdobí úplně stejně, jako ho zdobil taťka - nezapomenutelnépě chaoticky - jako když jsem byla malá. Jsou tam pořád ty různobarevné a různotvaré figurky, ozdoby, které jsem jako dítě vytvořila, nějaké, které měly v dětství i moji rodiče, pestrobarevné lamety...nádhera...:-)

Diskuze k otázce

Zlatý

ReHu

pizlicka - vánoce přece nejsou jen o dárcích

Bronzový

pizlicka

jsou to uudajne svatky vericich,a slavi je i neverici.nejsem pokrytec.a mimoto,ja jako verici je neslavim z duvodu,ze jsou za prve zalozene na komerci,a za druhe puvod techto udajnych svatku neni krestansky,ale pohansky.a to je fakt,proti kteremu nemuzes namitnout nic i ty.cti vice zpravy a dozvis se pravy puvod onech tzv.vanoc.je to me smysleni,odpovedela jsem na otazku,nikomu to necpu,tak si pripominky nech.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.