zjentek

Kdy už konečně dosáhneme na ideální model ideálního občana společnosti a kdo ten model nejspíše vytvoří?

Jsem přihlášen k odběru článků a novinek nejmenované renomované psycholožky která připravuje webinář kde bude diskutováno o lidech „vysoce podezíravých, nejistých, impulzivních, odtažitých, egocentrických, násilnických i i pedantických“, prostě „lidech s nestandardní osobností“. A tak mne napadla tato otázka a podotázka zní zda to bude fajn, dosáhnout modelu ideálního občana společnosti a PRO KOHO bude výsledný model úplně nejvíc prima (jen vím že pro paní doktorku určitě ne, víc ale nevím). Děkuju. 🙏 Haré Krišna

Odpovědi
plebs

Četl jsem několik názorů odborníků a expertů na př. až prolétne komínem generace která pamatuje socialismus v normalizaci a nebude srovnávat s kapitalismem tím narušovat jeho vymoženosti, dále až bude zřízen ústav pro pravdu kde obyčejný občan z různých informací se obrátí na ústav kde se dozví co je pravda. Což já mám rovněž problém posoudit i když se jednalo o komedií " Mimořádná událost " kde byla trochu podobnost o životě v české kotlině ovšem nevím co byla pravda a co dezinformace.

Rokio

Já ho vytvořím. Ideální občan splňuje tyto požadavky:

  • Pracuje nebo podniká, pokud je v produktivním věku.
  • Má čistý výpis z rejstříku trestů a nepáchá úmyslné přestupky.
  • Řádně hospodaří s financemi a nemá dluhy.
  • Není alkoholik, nekouří cigarety a nebere drogy.
  • Nevěnuje se hazardu.
  • Je cudný, nebo alespoň není promiskuitní.
  • Přispívá na charitu.

Určitě by se toho našlo ještě více, ale tohle jsem teď z hlavy vypotil. Odpověď píšu uprostřed noci, tak jsem trochu nesoustředěný.

Věštibull

Hail satan!