fortin

Kdy to skončí?

Kdy si lidé budou vládnout bez neschopných a zkorumpovaných politiků? Kdy skončí všechny systémy typu totalita, demokracie apod? Kdy všechny vládnoucí činitele vyházíme z oken?

Nejlepší odpověď
panenka

vyhodit je můžeme akorát při volbách s křesel neschopních a zkorumpovaných politiků tady budem mít furt.tak jak to říkáám já to už mi obyčejní lidi toho dokážem více a víme více

Další odpovědi
Tombik

Nikdy

Nuk nuk

Odpovím opačně.

Dokud budou lidé neschopní a snadno zkorumpovatelní, dokud se budou chovat jako hloupé stádečko, které nutně potřebuje, někoho, kdo by myslel za ně a vymýšlel jim pravidla, protože oni nebudou schopní dodržovat ani ta pochopitelná a logická, dokud budou lidé krást a vraždit, do té doby budou potřebovat někoho, kdo jim bude vládnout, tj. politiky.
A protože i politikové jsou lidé ze stejného hloupoučkého stáda, se stejnými nedostatky, jsou neschopní a zkorumpovaní a vymýšlejí režimy, které se jim líbí.

A asi Tě zklamu ještě jednou věcí. I kdyby lidé vyházeli stávající činitele z oken (ostatně v našich zemích patří defenestrace k jistým tradicím), moc to nepomůže. Z důvodů výše zmíněných si stejně zvolíme nové a půjde to pěkně odznovu.