kapka

Kdy se objevily první výrobky z ušlehaného sněhu a kdo na to přišel?

Doplňuji:
Vůbec nevím, že to barbakan vložil, chystám se na odchod z domu, tak jsem to nesledovala. V diskusi jsem vyzvala annas, ať to vloží do diskuse já a pak mě napadlo, že položím otázku. Nevidím na tom nic špatného. Klidně to smažte. Já už stejně jdu. Pa, zítra.

Nejlepší odpověď
Sůwa

http://www.od­povedi.cz/dis­kuze/jak-se-prislo-na-to-ze
To vkládáš stejnou otázku jako barbakan, jen aby annas mohla odpovědět? To snad mohla napsat v té diskuzi rovnou. Někdo soudný, by měl tuto otázku smazat.
Doplňuji:
Omlouvám se, byl to fcoop, ale to na věci nic nemění. Stále je to stejná otázka.

annas

Kapko, děkuji. Ale omlouvám se, nebudu reagovat, protože mě někdo stále napadá za mé odpovědi. Přece odpovídám jen kvůli sbírání bodů. Chybné odpovědi nevadí, ale moje ano …

kapka

Ok. Nenechte se rozhodit. Nestojí to za to.:-)