Avatar uživatele
jirka F

Kdy se chystáte ke zdobení stromečku?

Pomalu nastává zlatá neděle. A já se ptám jak to máte se stromečkem už ho máte ozdobený? Případně kdy budete zdobit?

zdroj obrázku: pixabay

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? paul1, da ny, Kepler před 868 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rokio

Asi den, nebo dva před Vánocemi. Budeme mít malou borovičku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
paul1

Už ho máme, právě jsme dokončili zdobení.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
orwell

24. dopol., času dost. Mám umělý, mohu doporučit. Přinesu z půdy, stáhnu z něj igelitový pytel, dám pár koulí, řetězů a je to! Žádnej bordel, žádnej smrad z postřiku, pohoda. Když si vzpomenu, co jsem se natrápil se stromkem dřív…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Viktorie II.

Pár let máme malý stromeček, kterému barevně svítí větvičky a hvězda. Obojí mění barvy.

Jo otázka zněla „kdy“ a odpovídám že od prvního Advetu.

Upravil/a: Viktorie II.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Kluci se ženou nazdobili už asi před týdnem. I když jsem z toho moc nadšenej nebyl. Čokoládičky už stačili vyžrat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

U nás se zdobil stromek až na Štědrý den ráno a děti tam neměly. Klasika: skleněné baňky, osvětlení (dříve svíčičkami, později žáčovičkami) a nakonec spousta stříbrných a bílých řetězů. Dnes už slavím jen taj, že si udělám koláž ze větviček a šišek, udělám vaječný koňak a domácí bayleys pro případné návštěvy.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brillant

Vánoce neslavím, stromek nezdobím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Letos nebude. Chci zpět dobu bez kovida a s takovými energiemi, které se mi dříve zdály příliš drahé, přičemž jsem se HLUBOCE MÝLIL. Začal jsem tedy u sebe. Některé zvyklosti jsem osekal, bo jdu celkově dolů s uhlíkovou stopou. Odteď si budu vážit drahoty, nebudu tak naivní, stupid, stejnou chybu 2× neudělám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Na Štědrý den

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Mám nový. malý (110 cm), umělý. Stojí na stolku 3 týdny. Světýlka a ozdoby má přes týden. Živý stromek jsme zdobili na Štědrý den dopoledne, později den předem. Mini stromek (už jen jeden)m s ostatní výzdobou, bývá na svém místě, před začárkem Adventu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Jako vždy: na Štědrý den. Aby byl ten den nádherný, barevný, oslnivý, svítící. Chápu to jako štědrodenní rituál. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek