Duvemblejt

Přiznejte se ,ještě máte stromeček?

Nejlepší odpověď
Mapel

Běžně do Tří králů. Je to tradice.

Další odpovědi
SINGO

Ano, stromek uklízíme na Tři krále, tedy šestého.

hanny 2

Ano,odstrojíme ho tento víkend,míváme ho vždycky do Tří králů.

quentos

ne, u nás je totiž odstrojení rychlý, ozdobíme si totiž vždycky akorát pár větviček do vázy ;{)>

Rocker

Přiznávám se,máme oba,jeden velký v obyváku a jeden malý osvětlený venku.Manželka říkala,že to všechno v sobotu odstrojí,mě se do toho totiž nechce:-)

nelka1995

Ano,take mame jeste stromecek, podle zvyku stromek odstrojujeme na 3 krale tedy zitra

briketka10

nasaďte mi pouta ! přiznávám se k činu ! mám ho taky, všechnu výzdobu na zahrádce, na dveřích a všude svíčky..

ondra07

Jo, ještě ho máme. Přiznám se, že se nám ho ani nechtělo chystat a zdobit… A teď se nám ho nechce odstrojovat a schovávat …
Minulé Vánoce (myslím ty, co teď byly) utekli strašně rychle, ještě teď mi to připadá, jakoby by byl listopad 🙂

Petra09

Tak uz pryc s nim:)

hanulka11

jasně máme, ani mi nepřekáží

Deli

Ne, včera jsem ho za pomoci své dvouleté čertice odstrojila.
Doufala jsem, že manžel bude rád, že jsem mu tuto práci ušetřila, plánoval to na sobotu. Byl však zklamaný, že se na to těšil…