bolak

Kdy naposledy jste ze sebe měli radost?

Nejlepší odpověď
iceT

Radost ze sebe budu mít tehdy,až se konečně odhodlám zavolat zubařce a objednat se na kontrolu.

Další odpovědi
Sůwa

Právě teď, protože se mi podařilo překonat lenost a závěs přes vstupní dveře už visí. Dokonce vypadá dobře a možná i izoluje od studené chodby 🙂.

anonym

Že jsem mohl poblahopřát bolákovi.

hanulka11

včera, dneska , stále – vždy když překonám sama sebe a udělám věc o které jsem myslela, že ji honem nezvládnu.

aramah

Ale to já mám ze sebe radost imrvére :)
Ani se nemusím v ničem překonávat.
(to zní dost namyšleně žejo) 🙂

Drap

Mám ze sebe radost tď už každý den hned z rána, když se mi podaří vstát.

Mapel

Každý den po jeho úspěšném završení.

briketka10

dnes byl krásnej den a šla jsem na óbrovskej nákup do Glóbu pro konzervy a
říkám si „proč nezkusit jiné“ tak jo koupila jsem jiný..taky kuřecí a huráá :))
kočičákovi jedou víc, než ty co měl předtím, tak z toho mám radost a v pondělí
koupím další :D))
Doplňuji:
no Deli ty teď vstalas a já jdu spát dobróu
asi ten tvůj chlapeček hrál fotbal viď :D))

anonym

Radost mám ze sebe pořád, ale nafoukaně se necítím.

balca

mám ze sebe radost,když se naučím a dostanu za 1.

manon

Každý den se skládá z drobných radostí, ale taky chvilek s pocity, že jsem něco neudělala dobře. Dnešní nebyl výjimkou. Takže dnes jsem ze sebe měla chvilku radost, když se mi povedlo udělat někomu radost.

pizlicka

kdyz jsem sla pred ctrnacti dny poprve tocit svatbu,a bylo to dobré.

Damiana

Zrovna včera – naučila jsem se nové, poměrně složité figury v tanci jive a při veřejné „předváděčce“ se mi povedly úplně skvěle. Byl to skvělý pocit. 🙂

Deli

Teď! Ze sebe, ze života, z chlapečka v mém bříšku!

socra

Já ještě nikdy

Natty*

Vždy když někdo napíše CHATOVACÍ otázku :)))))

bolak

manon: já byl jednou u tety na prázdninách, přecpal sem se langošema a do toho sem ještě sežral celej polárkovej dort, ale střeva to nějak nezvládly a udělal jsem jí „radost“ přímo na dvorku

manon

bolak: Nene, moje radost byla jiného druhu :) Udělala jsem za někoho kus práce a ten někdo vypadal potěšen a já měla radost. Tvoje teta se evidentně taky umí radovat i z maličkostí :)

bolak

jo z maličkostí, kdybys viděla jaká to byla hromada…

manon

:) nechci si to ani představovat…

bolak

tak já ti to popíšu, abys nemusela…

manon

Neneneee :) , uvědom si, že i když jsi zlatý, není zlatem vše, co vyprodukuješ :)

briketka10

znáte J.Plachýho ten jeho Krtek říká Hovínka ty já rád a dál pohybujte šipkou je to Fůůj..
vhttp://www.ci­lichili.cz/clan­ky/jiskricky-348.html

briketka10

není to až tak hrozný, ale dobrý fór je krychle – koule – vajgl – hovínko :D))

anonym

iceT,to ti stačí k radosti? 🙂 Já bych se radoval,kdybych už měl zákrok za sebou.

iceT

bohužel stačí,já jsem ze zubaře hotová posera,takže jen to objednání mi bude trvat déle,ale zase když už tam budu mít termín,tak budu muset jet.Pokud se jedná o zákroky(jakože 100% nějaký bude,tak to si nechám opíchat pusu,aby nebolelo,a bude to.Pak ta radost bude dvoj až trojnásobná.

bolak

s úsměvem jde všechno líp > http://meals2he­al.webs.com/Te­eth%201.jpg

anonym

Hele, své osobní fotky vynech.Není to proti kodexu ?

bolak

já vim, já vim, od toho je tu intimní pošta

iceT

Hej lidi,já se z vás fakt jednou poto.....

iceT

Hej lidi,já se z vás fakt jednou poto.....

bolak

no koukám že už ses poto :) a dvakrát…

iceT

Jo,to taky…:-)

briketka10

jéé to jsou tvoje zuby :))
vždyť jsi u zubaře už byl néé ??

bolak

no dýť..

von říkal že je to takhle dobrý…

briketka10

to snad nemyslel vážně,
ale to je úplný pohřebiště v tý hubě :))
dopříště to musí doopravit néé, abys
je měl aspoň obroušený a pak ňákej
ten můstek s tou korunkou za 1.200 Kč
žejó :))

bolak

von říkal že korunka stačí, prej, za těch dvanáct set, že to bude vypadat nějak takhle > http://img.pic­tureup.cz/20102012­/8006c072bc4c5cfcd8e731e­c8eafa329a90cfb2­f.png