lexx

kdy jste si naposled koupili knížku ?

a jakou ? a přečetli ji celou ?

Nejlepší odpověď
baghira

„Nevídaní akademikové“ od Pratchetta, snad tak před půl rokem. Samozřejmě přečetl – nekupuju knížky jako dekoraci, kupuju je ke čtení :D

Další odpovědi
anonym

V Levných knihách, tlustá bichle Dějiny XX. století. Detaily nových fakt
o známých událostech někdy značně se rozcházejících s těmi, co známe ze školních osnov. (Na jaře).

anonym

asi tak před půlrokem od omnibusa DEXTER, je to třídílný svazek a už sem u třetího díku v půlce :)
jinak si už jen stahuji knihy :)

Drap

Pžed 14 dmy : George E. Hyde Lid rudého Oblaka
Jsou to dějiny oglalských Lakotů.......­.....poměrně náročné čtení

jendahun

Před rokem,výprodej starých knih v knihovně.Všechny jsem už kdysi četl,z nostalgie jsem je koupil,bylo mi jich líto,aby skončily ve sběru. Strugačtí: Je těžké být bohem,Les,Miliardu let před koncem světa,Vladko: Potomci Skytů, E.S.Thomson Dva divoši.

iceT

Asi před měsícem Mayday,mayday z leteckého prostředí,jednalo se o vyšetřování havárie letadla z důvodů nekvalitních součástek z černého trhu.A přečetla i nepřečetla jsem ji celou-ono jí totiž přebývalo pár stran se stejným textem,a to co tam mělo být tam nebylo.Prostě se i mistr knihař jednou utnul,no.

Michal Kole

Před necelým měsícem SEO Jednoduše (Martin Domes, Cpress)

http://knihy.cpres­s.cz/seo.html

eLx

asi tři dny zpátky, tři knížky – reflexologie, grafologie a slovník cizích slov :)

terry

Cca 10 dní.
5 jazyků lásky. Je to o vztazích mezi lidmi. Velmi poučné. A přitom čtivé 🙂.