Lgee

Kdy budou autonomní kola?

Když se zkoumají autonomní a za 2 roky už budou v plném provozu protože budou 500× chytřejší než téd ale kdy budou autonomní kola?

Nejlepší odpověď
elkon

Chytřejší než ty je i obyčejné kolo. Už bys měl s těmi ubohými „dotazy“ skončit a neotravovat poradnu.

Další odpovědi
Edison

By mě zajímalo to „500× chytřejší“… Co to má znamenat? Zatím nejsme ani na stroji 1× chytřejší, než člověk…

anonym

Autonomní kola nedávají smysl z jednoho prostého důvodu. Lidé nejezdí na kole kvůli pohodlí ale kvůli ceně (žádné palivo, nebo jen výrazně méně) nebo pohybu (sportu), … autonomní řízení ani do jednoho nezapadá, protože mechanismus nutného vyvažování nesynchronizovaných pohybů jezdce by kolo výrazně prodražil a vlastnímu pohybu či sportu to pochopitelně také nijak nepřispívá. U dnešních kol máte motor alespoň jen jako výpomoc a sám musíte občas šlápnout do pedálů, v případě autonomního řízení by musel veškerý pohon zajistit elektromotor a na posádku se už nemohl spoléhat. Prostě to nedává smysl, to už se spíš začnou objevovat nějaká odlehčená vozidla která budou mít alespoň vepředu dvě kola když už tedy vzadu jen jedno jako vhodný kompromis který díky lepší stabilitě umožní autonomní řízení, a umožní umístění větší baterie do přední části.

Lgee

Samozřejmě že nejsou, ale myslím 500× chytřejší než současné stroje(počítače) v oblasti například strojového učení.

anonym

no dobře, je jasné jak to myslíš, jde prostě o to že to číslo 500 je nadnesené, neprůkazné, vycucané z prstu … prostě když nevíš kolikrát přesně to je tak přesná čísla nezmiňuj to je celé …

Lgee

Nevim tak třeba jen 50×.