Alesh

Kdy a kdo byl poslední hokejista, který nastoupil v NHL k zápasu bez přilby?

A u nás v nejvyšší soutěži to bylo jak?

http://www.you­tube.com/watch?v=uh­q3lkwr_vY

jj, je to tak 😉 Craig MacTavish, the last helmetless player in the NHL. 🙂

Nejlepší odpověď
palmal

Byl to Craig MacTavish. Jako poslední hráč, který hrál bez helmy až do roku 1997 za tým st.Louis. Číslo dresu: 14. Pravidla o povinném nošení helem se objevila v roce 1979, ale neplatila pro ty, kteří podepsali smlouvy před tímto rokem.

No a u nás v nejvyšší soutěži bylo od 1.ledna 1970 nařízeno všem hráčům povinně nosit helmy. Jestli byla někomu udělena vyjímka, to nevím.