Lů18

Kolik utkání odehrají 2 týmy mezi sebou v extralize v play off ve čtvrtfinále?

Kolik se odehraje zápasů mezi 2 týmy ve čtvrtfinále extraligy? Já si myslela, že 4 zápasy, pokud jeden tým yhraje 3:1 na zápasy, tak jde dál, ale když to bude 2:2 na zápasy, tak se odehraje 5. zápas, ale evidentně tomu tak není. Jak to tedy je prosím? :)

Odpovědi
cochee

Čtvrtfinále se hraje na 4 vítězné zápasy, tzn. postupuje tým, který zvítězí nad soupeřem 4×. Zápasů tedy bude minimálně 4, když jeden z týmů porazí druhý na zápasy 4:0 a maximálně 7, když skóre na zápasy bude 4:3.

Kankys: na 4 vítězné. Na tři vítězné se hrálo předkolo.

Zdroj: http://sport.ak­tualne.cz/v-extraligovem-play-off-bude-mene-zapasu-najezdy/r~3ad3f0d­2e2e611e59d7b0025900fe­a04/

Kankys

Jestli to je samé jako v druhé lize minimálně tři a maximálně pět. Hraje se na tři vítězný zápasy.