Zlatý

Kdo z uživatelů, kteří už opustili zdejší řady, nebo omezili své působení na minimum, vám tu chybí nejvíc?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Je jich spousta. Na mnohé si už ani nevzpomenu. Jen tak namátkou : barbakan, Baghíra, Arygonc...................

Další odpovědi:

Zlatý

nejsem tady tak dlouho nato abych to pozoroval ...ale jsem si jist ze by mi nekteri uzivatele ktere nebudu jmenovat chybeli...

Zlatý

Tak například Miroslavst, Bumbes, barbakan, panenka, Jani155, Kropítko, cullinda, DušanOrlík, Re- hu, PostApMan a jistě bych si vzpomněla i na další uživatele

Zlatý

Očko

Zlatý

Ty - když se rozhodneš jít na dýl se smetím. :-) Milá, slušná a spravedlivá Andělé. Ráda jsem taky četla Barnajčiny příspěvky, škoda, že to zabalila. Jinak mám dojem, že ti, které jsem tu zažila od svých začátků já, tu víceméně pořád jsou... Je také dost divné, že tu najednou není barbakan.

Diskuze k otázce

Zlatý

Sůwa

pro zzzzz - ocko nechybí, jen číhá na chyby :-)

anonym

o. je tu denne .. dobodovava jednoho nejlepsiho kamose a ted uz ma i kamosku .. ! :)

Zlatý

Drap

Připadá mi, že většina z těch co odešli, a to jsme na mnohé ještě nevzpoměli, měli buď hodně podobný důvod a nebo zkrátka museli.
Když někdo vidí své osobní vítězství v tom, že někoho vyštve, mmě připadá velmi ubohé.

Zlatý

bolak

Drap: barbakana ještě pamatuju... já sem jako slon!

anonym

Rynek, chudst , ary .. ti me naskocili okamzite z hlavy .., pak Andele, Hanny 2, dedapetr , Deli , FOG ( nevim uz presne, ale byl tu i v mych zacatcich a Butani .. s tim jsme porad tipovali fotbal a hokej ... takovej Tipsport. :) ...
a Barbakan .., ale uz jsem psala Adminum !! :)-iv-

Zlatý

annas

Promítají se mně v hlavě profily .... ,je jich víc... Ale vzpomenu jen jedno jméno: Kerberus:-))

anonym

Kerberus,Kerberus. To mi připomíná něco z dovolené v Polsku. Připojil jsem se na wi-fi a jediný nekódovaný byl Kerberus.

anonym

mel jste si dat jeste CSc . !

anonym

:)) chechtam se tu opet " jako " blazen .. ale nebojte an., Kerb. Vam denne nekdo pripomene !!
:) ( asi i po konci sveta ) :) -iv-

Zlatý

annas

Ad iv. Pes Cerberus (řecky Kérberos) je přece strážce podsvětí a brání těm, kteří překročili řeku Styx, aby se opět vrátili do světa živých ....

Nevyměnil si někdo náhodou tuto roli? :-)) Kerberus se raději "reinkarnovala" ....

Zlatý

led

Opýtali ste sa Herakla? Veď ten z neho spravil psíka na gauč.

Zlatý

annas

Ad led. Tam mu bylo asi nejlíp:-))

Zlatý

led

:)

anonym

:))

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.