Avatar uživatele
bolak

Kdo z uživatelů, kteří už opustili zdejší řady, nebo omezili své působení na minimum, vám tu chybí nejvíc?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? kapka, iceT, Drap, Damiana, zzzzz, badisko, anonym před 4144 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Je jich spousta. Na mnohé si už ani nevzpomenu. Jen tak namátkou : barbakan, Baghíra, Arygonc......­.............

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

nejsem tady tak dlouho nato abych to pozoroval …ale jsem si jist ze by mi nekteri uzivatele ktere nebudu jmenovat chybeli…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Tak například Miroslavst,Bum­bes,barbakan,pa­nenka,Jani155,Kro­pítko,cullinda,Du­šanOrlík,Re-hu,PostApMan a jistě bych si vzpomněla i na další uživatele

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Očko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Ty – když se rozhodneš jít na dýl se smetím. 🙂 Milá, slušná a spravedlivá Andělé. Ráda jsem taky četla Barnajčiny příspěvky, škoda, že to zabalila. Jinak mám dojem, že ti, které jsem tu zažila od svých začátků já, tu víceméně pořád jsou… Je také dost divné, že tu najednou není barbakan.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

pro zzzzz – ocko nechybí, jen číhá na chyby 🙂

před 4144 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

o. je tu denne .. dobodovava jednoho nejlepsiho kamose a ted uz ma i kamosku .. ! :)

před 4144 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Drap

Připadá mi, že většina z těch co odešli, a to jsme na mnohé ještě nevzpoměli, měli buď hodně podobný důvod a nebo zkrátka museli.
Když někdo vidí své osobní vítězství v tom, že někoho vyštve, mmě připadá velmi ubohé.

před 4144 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Drap: barbakana ještě pamatuju… já sem jako slon!

před 4144 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Rynek, chudst , ary .. ti me naskocili okamzite z hlavy .., pak Andele, Hanny 2, dedapetr , Deli , FOG ( nevim uz presne, ale byl tu i v mych zacatcich a Butani .. s tim jsme porad tipovali fotbal a hokej … takovej Tipsport. :) …
a Barbakan .., ale uz jsem psala Adminum !! :)-iv-

před 4144 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Promítají se mně v hlavě profily … ,je jich víc… Ale vzpomenu jen jedno jméno: Kerberus:-))

před 4144 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Kerberus,Kerberus. To mi připomíná něco z dovolené v Polsku. Připojil jsem se na wi-fi a jediný nekódovaný byl Kerberus.

před 4144 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

mel jste si dat jeste CSc . !

před 4144 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

:)) chechtam se tu opet " jako " blazen .. ale nebojte an., Kerb. Vam denne nekdo pripomene !!
:) ( asi i po konci sveta ) :) -iv-

před 4144 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad iv. Pes Cerberus (řecky Kérberos) je přece strážce podsvětí a brání těm, kteří překročili řeku Styx, aby se opět vrátili do světa živých …

Nevyměnil si někdo náhodou tuto roli? 🙂 Kerberus se raději „reinkarnovala“ …

před 4144 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Opýtali ste sa Herakla? Veď ten z neho spravil psíka na gauč.

před 4144 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad led. Tam mu bylo asi nejlíp:-))

před 4143 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

:)

před 4143 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

:))

před 4144 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek