bolak

Kdo z uživatelů, kteří už opustili zdejší řady, nebo omezili své působení na minimum, vám tu chybí nejvíc?

Nejlepší odpověď
Drap

Je jich spousta. Na mnohé si už ani nevzpomenu. Jen tak namátkou : barbakan, Baghíra, Arygonc......­.............

Další odpovědi
badisko

nejsem tady tak dlouho nato abych to pozoroval …ale jsem si jist ze by mi nekteri uzivatele ktere nebudu jmenovat chybeli…

iceT

Tak například Miroslavst,Bum­bes,barbakan,pa­nenka,Jani155,Kro­pítko,cullinda,Du­šanOrlík,Re-hu,PostApMan a jistě bych si vzpomněla i na další uživatele

zzzzz

Očko

Damiana

Ty – když se rozhodneš jít na dýl se smetím. 🙂 Milá, slušná a spravedlivá Andělé. Ráda jsem taky četla Barnajčiny příspěvky, škoda, že to zabalila. Jinak mám dojem, že ti, které jsem tu zažila od svých začátků já, tu víceméně pořád jsou… Je také dost divné, že tu najednou není barbakan.

Sůwa

pro zzzzz – ocko nechybí, jen číhá na chyby 🙂

anonym

o. je tu denne .. dobodovava jednoho nejlepsiho kamose a ted uz ma i kamosku .. ! :)

Drap

Připadá mi, že většina z těch co odešli, a to jsme na mnohé ještě nevzpoměli, měli buď hodně podobný důvod a nebo zkrátka museli.
Když někdo vidí své osobní vítězství v tom, že někoho vyštve, mmě připadá velmi ubohé.

bolak

Drap: barbakana ještě pamatuju… já sem jako slon!

anonym

Rynek, chudst , ary .. ti me naskocili okamzite z hlavy .., pak Andele, Hanny 2, dedapetr , Deli , FOG ( nevim uz presne, ale byl tu i v mych zacatcich a Butani .. s tim jsme porad tipovali fotbal a hokej … takovej Tipsport. :) …
a Barbakan .., ale uz jsem psala Adminum !! :)-iv-

annas

Promítají se mně v hlavě profily … ,je jich víc… Ale vzpomenu jen jedno jméno: Kerberus:-))

anonym

Kerberus,Kerberus. To mi připomíná něco z dovolené v Polsku. Připojil jsem se na wi-fi a jediný nekódovaný byl Kerberus.

anonym

mel jste si dat jeste CSc . !

anonym

:)) chechtam se tu opet " jako " blazen .. ale nebojte an., Kerb. Vam denne nekdo pripomene !!
:) ( asi i po konci sveta ) :) -iv-

annas

Ad iv. Pes Cerberus (řecky Kérberos) je přece strážce podsvětí a brání těm, kteří překročili řeku Styx, aby se opět vrátili do světa živých …

Nevyměnil si někdo náhodou tuto roli? 🙂 Kerberus se raději „reinkarnovala“ …

led

Opýtali ste sa Herakla? Veď ten z neho spravil psíka na gauč.

annas

Ad led. Tam mu bylo asi nejlíp:-))

led

:)

anonym

:))