Rokio

Kdo z těchto tří lidí je podle vásnejvětší zrůda?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Filip84

Rokio

No, podívej se: když jsi si tu otázku takto postavil, tak si ji vyžer! 😈 Blbá otázka, ale prosím! 😈😈👌

Co víš o Putinovi? Jist jsem sobě tím, že úplný prd. Je to president velkýho státu, nemá to jednoduché, ať už to vezmeš z jakéhokoli úhlu pohledu, a pokud jde o Ukrajinu? Až čas ukáže, co a jak, vlastně, bylo. A ne, „na nástěnce“ to ani tak nenajdeš. Protože odsudky tohoto světa mají ke spravedlnosti daleko a fakta se musí dolovat mezi nánosem názorů, lží, nesmyslů a pomluv.

Co víš o Kim Jong Unovi? Je to (prakticky, formálně je to někdo jiný) nejvyšší představitel rozvojového státu. V čem s ním máš, jako, problém? Myslíš, že nás zejtra KLDR napadne? Proč by to dělala, když nikoho nenapadla za celou dobu své existence? Že tam mají relativně tuhý režim? Takových států na světě je! Že maj atomový zbraně? No, oni musí: bez atomových zbraní by KLDR dávno nebyla. Tak proč by měl být „zrůda“?

No tak když srovnám ty dva, kteří nechodí lidem zavazet, nechodí lidi otravovat!!!, nepostují tady megapitomé otázky, á la „Který je rozdíl mezi stíhačkou a šulinem?“, nebo „Myslíte si, že se jednou naučím létat?“, nebudují si kariéru nejvlezlejšího člověka (v ČR, Evropě, Asii, na světě …), tak je asi jasné, kdo bude v „komparaci“ vítěz, ne? 🙄😈

No jasné, že Ty. Ty jsi odsud odehnal už tolik lidí, většinou fajn, že bys za to zasloužil poslat do té KLDR a „zaměstnat“ tam, kde je málo jídla a v zimě chladno! 😈

Další odpovědi
Disraeli

Rokio

Utlačovatel Rokio, nejvyšší vůdce. :D

Pepa25

jiný názor

Vzpamatuj se, chlape! Toto už fakt není vtipné …

Tonda Káňa

jiný názor

Filip84

Savier

Rokio

elkon

Rokio

Známý vypatlanec bez mozku. Protože ten kdo má mozek se nevnucuje, když jej nikdo nechce, stačí k tomu jedno upozornění. Kdežto dement ani nepochopí, co tím bylo naznačeno.

Filip84

Pepa: Takových výlevů už tu „baroni“ měli! 🙄🤪 A svět se točí vesele, nebo nevesele, pořád dál. I s „baronama“. I s „komtessou“! 😅🥱🥱🥱