Kdo v dnešní době využívá hodinový hotel? Kam jinam jít?

Hodinový hotel mi přijde dost deprimujici a navíc kvalita je většinou asi šílená (dle fotek).
Jaký typ lidí tam chodí? (Včera jsem nějaký pár viděla vchazet dovnitř a měli s sebou balíček jídla z mc donalda). Jak to tam pak uvnitř chodí?
Kam můžou milenci jít, když k ani jednomu z nich domů je to nemožné?
Doplňuji:
Kam můžou jít tajně dva dospělí lidé, kteří oba mají jiný vztah - oba provozují nevěru? Odpadá stanovani ci půjčení bytu od přátel, jelikož by se to provalilo. Příroda je pro městského člověka pracujiciho v obleku nad 30 let neschudna.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Hodinový hotel je prostě varianta. Soukromí na chvíli a za pár korun. Jeden bude méně kvalitní, druhý pěkný, jako vše, co si vybíráš.
Chodí tam různí lidé, i ti nejobyčejnější, když si chtějí tajně užít a nejde to jinde.
Jak to chodí uvnitř? Jako na každém jiném hotelu, jen si taky nepronajímáš pokoj na dny, ale na hodiny.
A kam můžou jinam milenci jít? Do přírody, nebo si půjčit byt od kamaráda. Mohou jet stanovat... Možností je mnoho :-)

Další odpovědi:

Zlatý

Dle mého názoru,dost záleží na tom,jestli ti dva,jichž se to týká mají zájem ve stávajících vztazích s legálními partnery pokračovat či nikoli.Jelikož takto,že se scházejí tajně jim přece takovýto vztah nemůže vyhovovat,když spolu jen čas od času jsou někam tajně jen proto,že spolu chtějí být chvíli sami.

Ale zkusila bych být vámi pročíst pár inzerátů,určitě najdete něco,co vám bude vyhovovat-mám na mysli soukromé byty,kde ženy provozují to nejstarší řemeslo,protože za zeptání se nic nedáte.Ony za pronájem pokoje moc peněz chtít nebudou a soukromí budete mít taky.Je to jako jít na hotel,s tím rozdílem,že nemusíte platit za noc,ale jen za hodinu,či dvě.
Zadejte si do vyhledavače Azyl pro milence + město,jen v Olomouci se mi toho vyrojila spousta a nejsou to ani pracoviště pro ženy jak jsem navrhovala výše.
https://www.google.cz/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.