Avatar uživatele
Drap

Kdo odstranil otázku Alči M ? Netuším, čím porušovala pravidla.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kapka, Andělé, Alča M.♥, anonym před 4405 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

Milý Drape,
sice nevím,o jakou otázku jde,ale někdo to tu s mazáním opravdu přehání.
Mně byla včera smazána odpověd,ale o tom si myslím své,ani mě to nevadí,dokonce jsem s tím počítala.
Už to tu není ono.Člověk aby denně čekal,kdo si tu zase zahraje na Pána prstenů…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Já ji Drape na tu otázku odpovídala. Taky to nechápu. Je tady zřejmě dost nedůtklivých lidí, kterých se dotýká úplně všechno.
Ještě bych pochopila, kdyby si Alča sama uvědomila, že pro otázku organizace srazu Emu zde není nejvhodnější půda. Jenže Alča je bojovnice, k té mi mazání vlastní otázky nesedí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Nevím, o kterou otázku jde, proto neznám jejíí formulaci. . Ale podle reakce ocko šlo zřejmě o nějakou reklamu či organizování něčeho. Tyto otázky zde opravdu nemají místo.

Andělé, všimla jsem si, že odpověď zmizela. Niikdy se pravdu nedovíme … Někdo může všechno, jiný málo nebo nic

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Alča M.♥

RE: ocko
Jaké ema? O tom přece píše ta yukí, nebo jak se jumenuje. Já ne! Dyť já skoro anin nevím, co to je!

před 4398 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Pěkné odpoledne Annas. Přesně tak,někdo si může dělat co chce,kodex nekodex,ale jemu se nesmí nic.
Ale ono na něj dojde a myslím,že to zas tak dlouho trvat nebude..:-)

před 4405 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek