Cougar

Kdo nastavi tachometr?

Dobry den, mam mensi problem ohledne technicke, mam fiat ducato a po ujeti 400000km se vymazalo pocitani ujetych km. Jsou tam misto cislic jenom carky, je nejaka firma ktera by mi ‚stocila‘ tachometr abych mohl projit technickou? Nechce se mi kupovat novy pristroj. Nejaka firma co by to dokazala? Na diagnostice to samozdrejmne ukazuje skutecny stav.

Odpovědi
Kryšpín

Šikovný autobazar

cochee

Řekl bych, že to není porucha, ale vlastnost. Zkus googlit, třeba se moje teze potvrdí. Připomínám jen, že stáčení tachometru je již nějaký čas trestným činem.