zzzzz

Kdo mi odstranil otázku o DNA?

To ste se někdo seknul? Jako že ji napsal Ypsilonović?

Takhle byla moje:-D

Vzniká nám tu docela dobrý blázinec:-((( Už i já uvažuji, zda to je, nebo není moje:-D Ach jo:-(

Nejlepší odpověď
anonym

Nejspíš nějaký místní závistivec,protože otázka byla skrytá a předdána admin k posouzení,za­hulíme-uvidíme (nekouřím).
Doplňuji:
zn.semafór

Další odpovědi
setapouch

Možná někdo, kdo měl o z a/nebo kolečko víc.
Doplňuji:
Otázka už je zpátky. Tak jsem zvědavý, jestli admin udělal pořádek i v ostatním brajglu.

briketka10

žeby někdo komu jde jen o palečky :))

ReHu

Jaký byl uveden důvod?

briketka10

zzzzz

já jsem Tě poznala vždycky :))
máš těch z 5 😁

annas

Ad zzzzz – v minulosti tvůj zneužitý nick jen bodoval, ale nevkládal otázky či odpovědi.
Tentokrát je to opravdy někdy matoucí.

anonym

Ano,blázinec a chaoz bez řádu o,který se nelze slušně opřít a argumentovat!Admin opět nereaguje na nežádoucí podněty soukromníků,kteří berou osud do svých chlupatých prohoněných rukou.

anonym

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Nar­cismus

anonym

(růžový narcis,tak to cítím,sorry)