jbl

Kdo jsou lékařští odborníci na zborcenou klenbu nohy?

Konkrétní lékaři (město, pracoviště, jméno), kteří se tím zabývají.
Doplňuji:
Zajímají mě konkrétní osoby (ortopedi), kteří se specializují na zborcenou klenbu nohy.

Nejlepší odpověď
Conchus

Objednejte se u ortopeda. Je jich všude dost.

Další odpovědi
hanny 2

Ano měl by to být ortoped,ale z vlastní zkušenosti musím říct,že mě nepomohl.Nejdřív mě to postihlo na pravé noze,bolelo to strašně,byla jsem na magn.rez.-tam mě ale neposlal ortoped,zařídila jsem si ji sama.Bez prášku od bolesti jsem vůbec nemohla chodit,to máte nohu jak po úraze.Sama jsem si naordinovala Wobenzym,do týdne bolest z velké části ustoupila a během měsíce bylo vše v pořádku.Teď to stejné prožívám s levou nohou a užívám také Wobenzym.Ale chce to také ortopedické vložky,které Vám udělají na míru na předpis z ortopedie,1× za půl roku je hradí pojišťovna.

Elk

No předse ortoped, ten je na to jak dělaný…

Venka

Doporučuji najít ve vašem bydlišti Ambulanci bolesti, mám dobré zkušenosti a nedřou vás finančně z kůže.