Kdo je to psychotronik?

Jakého člověka můžeme nazvat psychotronikem?

Odpovědi
Lencis

Psychotronika je interdisciplinární věda, která se zabývá studiem distanční interakce mezi organismy a vnějším prostředím, které jsou spojeny s vědomím (nevědomím), uvědomovanými a percepčními procesy. Psychotronika zkoumá energetické a informační vlastnosti těchto interakcí, a tím pomáhá objektivizovat a poznávat dosud neodhalené možnosti člověka, živé hmoty.

Více a nebojte… zřetelněji popsané v článku na odkaze:

Zdroj: http://www.vol­ny.cz/tetarena­ta/clanky/ostat­ni/kdo_je_a_ne­ni_psychotronik­.htm