Avatar uživatele
Danielson

Kdo je připraven, není překvapen?

Být překvapen – když nastane nečekaná věc, situace, kterou daná osoba nečeká, čekala něco jiného…

Tedy: Kdo je připraven, je překvapen. Je správnější. Jsem student, převedou to s dovolením na svůj život. Pokud vím, že píšu test, a chci dobrou známku, tak se na test připravuji. Vím, na co je… jenže je možné, že otázka bude na něco, co jsem tam nečekal (z jakéhokoli důvodu), a jsem překvapen, že tam je něco více, než jsem očekával.

Když test neřeším, že si ho někdy opravím… tak tak jediné, co čekám je maximálně, z čeho píšem, a otázky jsou mi v dané situaci u zadnice… žádné neočekávám, nemohu být tedy překvapen nečekanou otázkou. Co si o tom myslíte?

Původní neotázka
Kdo je připraven, není překvapen.

IceT:
Trochu úzkoprsé… po dobu tvého bytí nemůžeš být připraven na vše…

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Kepler před 2935 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Máš to špatně – Kdo je připraven, není překvapen
v případě zda víš nebo nevíš, že se budou psát testy nebo písemky a v případě, že připravuješ a učíš poctivě po celý rok, nemůžeš být překvapený otázkou, kterou neočekáváš. Pokud na školu kašleš, nepřekvapí tě v případě nečekaného testu špatná známka a to ani na konci roku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Být připraven samozřejmě možnost překvapení omezí. Ale být připravený na všechno samozřejmě není možné. Předpokládat něco je často spolehlivou cestou k omylu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek