Zlatý

Kdo je podle vás největší padouch českého filmu? V jaké roli?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Hogo Fogo / Miloš Kopecký/ ve filmu Limonádový Joe

Další odpovědi:

Já mám jasno: Karel Augusta ve filmu (snad televizním) Veronika- prostě Nika. doufám, že se to tak jmenovalo. On tam hrál takového sexuálního devianta....brrr!

Stříbrný

Já mám taky jasno: jednoznačně je to soudruh Vladimír Šmeral jako inkvizitor -Boblig z Edelstadtu- ve filmu "Kladivo na čarodejnice".

Zlatý

čaroděj Mrakoplaš - R. Brzobohatý -Princ a večernice

Stříbrný

nenapadá mě žádný film, ale teď se mi pěkně hnusí postava lékaře, co hraje Martin Zounar v Ordinaci v růžové zahradě....anebo kdysi doktor Cvach v "Nemocnici na kraji města"

Diskuze k otázce

Zlatý

Damiana

Lucijej: Mrakoplaš!!!!:-)))) Přece Mrakomor:-) ale jo, jde z něj strach, že až plaší:-))

anonym

Lucijej zabila :Mrakoplaš :)))) Stejně je zajímavé, jak ty negativní zážitky z dětství človíka ovlivní ! Co ty na to Damiana? Je to tou dětskou fantazií a představivostí?

Zlatý

Damiana

Mrakoplaš nemá chybu. Už mu jinak neřeknu!:-) Stejně tak jako když RyuzakiKate řekla o Croweovi, že je hnůj. To mě cuká dodneška.
Btw - vypadá to, že Lucijej si Mrakomora tím Plašem snažila trochu zjemnit a zhezknout. To bývá klasická, podvědomá obrana proti strachu. Mor je strašidelnejší než Plaš. Udělala si z něj takového neškodného blbečka a z toho už tolik strachu nejde.:-))

Zlatý

Lucijej

Tak to jsem ráda, že jsem vás pobavila :o)
Damianě děkuji za analýzu, ale bohužel v tomto případě jsem se pouze spletla -on totiž čaroděj Mrakoplaš taky existuje,ale z něj hrůza opravdu nejde....

Zlatý

bolak

mě si taky pobavila, ale dělám jakoby nic, protože sem džentlmen..

Zlatý

Lucijej

bolaku, to ti nežeru :o))

Zlatý

bolak

rukulíbám

Zlatý

Damiana

Bohemica: To neříkáš poprvé:-) Tomu říkám herecký výkon, Augusta ti musí ležet v žaludku:-))) ale pamatuji se na to, jak tam lákal Kudláčkovou na pejsky:-))

anonym

Damiana: No fakt, já toho chudáka Augustu měla úplně fix odmala
v týhle kategorii. Potom přišla "Holka na zabití" a jiné filmy kde on hrál ty slizouny, já na něj prostě nedám dopustit :D

Zlatý

Damiana

Je to borec. V té Holce na zabití mě dostával hlavně tou masovou věžičkou, kterou tam stavěl. Bylo to jako z Mlčení jehňátek, určitě to Herzovi pak čmajzli. :-)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.