dust8

Kdo je nejznámějším ufologem? Ženám v tomto směru se říká ufoložky?

Jaká je náplň ufologie?

Odpovědi
hard work

Podle mě ufologie je užší okruh záhadologie obecně, která se zabývá vším možným. Zkoumat kruhy v obilí určitě má smysl. Neidentifikovatelné létající objekty občas pozoruje i armáda, astronauti apod. Z tohohle hlediska to není úplně pseudověda nebo pavěda, i když ten sklon tam částečně je.

To téma je samo o sobě záhadné a málokdo ví, jak to všechno doopravdy je. Je to na způsob hledání pravdy, kterou málokdo najde s jistotou.