Ing.internet

Kdo byla poutnice míru?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Poutnice míru
M.L. Normanová 28 let strávila pochodem za mír. Neměla nic než to, co měla na sobě. Jedla a spala, jen když jí někdo na cestě poskytl stravu nebo přístřeší. Ušla za mír přes 25 000mil Kráčela s plnou důvěrou, že to, co dělá výrazně ovlivní svět.

Napsala: Nejdůležitější součástí modlitby je to, co cítíme, ne to, co říkáme. Trávíme velmi mnoho času sdělováním bohu, co by se podle našeho názoru mělo udělat, a netrávíme dost času tichým čekáním, až nám Bůh poví, co se udělat má.
Poutnice zemřela r.1981. Její duch však žije dál. Její život a slova na www.paecepilgrim

http://astrosyl­vik.blog.cz/1008/trou­fni-si-na-neco-co-stoji-za-to

Další odpovědi
Deli

Poutnice míru
M.L. Normanová 28 let strávila pochodem za mír. Neměla nic než to, co měla na sobě. Jedla a spala, jen když jí někdo na cestě poskytl stravu nebo přístřeší. Ušla za mír přes 25 000mil Kráčela s plnou důvěrou, že to, co dělá výrazně ovlivní svět.

Napsala: Nejdůležitější součástí modlitby je to, co cítíme, ne to, co říkáme. Trávíme velmi mnoho času sdělováním bohu, co by se podle našeho názoru mělo udělat, a netrávíme dost času tichým čekáním, až nám Bůh poví, co se udělat má.
Poutnice zemřela r.1981. Její duch však žije dál. Její život a slova na www.paecepilgrim­.net

Hanulka byla rychlejší 🙂

Zdroj: http://astrosyl­vik.blog.cz/1008/trou­fni-si-na-neco-co-stoji-za-to