Avatar uživatele
Drap

Kdo byl zařazen na těchto stránkách do zlotřilého dua "b & D " ?

Mylně jsem se domníval že seto týká mne. Já však nikomu nanahrávám, tak to musí být někdo jiný. Kdo prosím ?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/internetove-odkazy-v-otazkach
Doplňuji:
Barbakáne , myslíš něco jakop třeba "blbej Debil " ? Kdo to ale jen může být ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Drap

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, dudu, anonym, iceT, Andělé, Jikra, fcoop před 4423 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Přiznáváme se bez mučení, že mě jako kandidáti na vizitku „neposlušné a zlotřilé duo“ vytanul na mysli tandem barbakan a Drap. Jsou to sice pěkní kverulanti, ale jejich příspěvky a prezentované názory jsou přece tím pravým kořením zdejších stránek. Chlapi kašlete na city a i nadále držte lajnu. Já sem stále jen malé „déčko“.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Drape, asi bych si s tím nelámala hlavu. Mne jenom mrzí, že je to jenom duo. Takhle kdybychom byli zlotřilí všichni, to by teprve byla pořádná „bžunda“.
To už bychom mohli vytvořit pomalu politickou stranu a vytáhnout do voleb. Jen se obávám, že vůdce by byl v tu ránu jasný.
Jen aby to bD nemělo znamenat „být DOLE“. To by mne fakt namíchlo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Já jsem tady několik dní,zdálo se mi to v pohodě,ale vidím,že všude někdo nezvládá,prudí a otravuje.Hraju chvíli i Dobyvatele a tam je to podobné. :D
Doplňuji:
A co to je vůbec „nahrávání“ v Odpovědích?

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Uvažuj logicky. Malé písmeno „b“ je název něčeho a velké „D“ je název někoho!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Drap

Pro dudu : to od tebe neni moc hezké že tě napadli dva uplně beviní, ale i tak děkuji. Velice si vážím tvých příspěvků

před 4422 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Black & Decker to nebude, leda by tam bylo chybně malé „b“. 🙂

před 4423 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek