Drap

Kdo byl zařazen na těchto stránkách do zlotřilého dua "b & D " ?

Mylně jsem se domníval že seto týká mne. Já však nikomu nanahrávám, tak to musí být někdo jiný. Kdo prosím ?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/internetove-odkazy-v-otazkach
Doplňuji:
Barbakáne , myslíš něco jakop třeba "blbej Debil " ? Kdo to ale jen může být ?

Nejlepší odpověď
dudu

Přiznáváme se bez mučení, že mě jako kandidáti na vizitku „neposlušné a zlotřilé duo“ vytanul na mysli tandem barbakan a Drap. Jsou to sice pěkní kverulanti, ale jejich příspěvky a prezentované názory jsou přece tím pravým kořením zdejších stránek. Chlapi kašlete na city a i nadále držte lajnu. Já sem stále jen malé „déčko“.

Další odpovědi
anonym

Drape, asi bych si s tím nelámala hlavu. Mne jenom mrzí, že je to jenom duo. Takhle kdybychom byli zlotřilí všichni, to by teprve byla pořádná „bžunda“.
To už bychom mohli vytvořit pomalu politickou stranu a vytáhnout do voleb. Jen se obávám, že vůdce by byl v tu ránu jasný.
Jen aby to bD nemělo znamenat „být DOLE“. To by mne fakt namíchlo.

anonym

Já jsem tady několik dní,zdálo se mi to v pohodě,ale vidím,že všude někdo nezvládá,prudí a otravuje.Hraju chvíli i Dobyvatele a tam je to podobné. :D
Doplňuji:
A co to je vůbec „nahrávání“ v Odpovědích?

anonym

Uvažuj logicky. Malé písmeno „b“ je název něčeho a velké „D“ je název někoho!

Drap

Pro dudu : to od tebe neni moc hezké že tě napadli dva uplně beviní, ale i tak děkuji. Velice si vážím tvých příspěvků

Sůwa

Black & Decker to nebude, leda by tam bylo chybně malé „b“. 🙂