Kdo byl úplně první člověk na světe, který uviděl krávu a řekl si:

Ó, co se asi stane, když zmáčknu tyto věci, co jí tu visí mezi nohama a vypiji to, co z toho vyteče?

Nejlepší odpověď
quentos

To se nedozvíte, protože tehdy se věci ještě nezdokumentovávaly. Nicméně v těch dobách žili lidé v daleko větším sepětí s přírodou než my dnes (dnes jsme od ní spíš odtrženi), takže jim to příroda jaksi „vnukla“. Na to, že kravské mléko lidem spíš škodí než prospívá, ovšem lidé přišli až o mnoho let později.

Další odpovědi
iceT

Možná, že když ten první viděl, jak z toho pije tele, řekl si, když je to dobré pro tele, bude to dobré i pro mne.

Kepler

Z kterého asi poteče mléko odstředěné, plnotučné, nebo smetana? Měl to chudák těžké, nebylo to označeno čárovým, ani QR kódem a neměl ani čtečku!

zjentek

Podle mýho to byl Krišna, tak.