loosi

Kde v Praze u benzinky hustíte pneu?

Dnes sem obejl tři pumpy a u každý to ukazovalo o 0,5 jinak, teda pokud mi ta koncovka vůbec držela na ventilku:-)

Odpovědi
venkovan

Zpravidla u benzinové pumpy (tedy vzduchového stojanu). Ale naky na krajnici Jižní spojky, či někde na okraji louky. Prostě jak se povede.

mojitek

v Modřenech OMV,tam mají dobrej vysavač,kvalitní kompresor..

anonym

U kterékoliv benzínky vytáhnu z kufru pumpu a manometr, a dofoukám si dle potřeby

Conchus

Už 50 let mám svou hustilku (měnil jsem jen hadičku) a svůj manometr (ten jsem měnil vícekrát) u kupovaný u dobrých firem a kontroluji si tlak a hustím si sám. Chyba v tlakoměru být může, ale je po řadu let stále stejná. Že to je takhle dobře svědčí stejnoměrné sjíždění pneumatik a jejich dlouhá výdrž. Jen to ohýbání je fuška, ale zvykneš si.

Michálek1245

Hustím si doma, protože mám stoprocentní jistotu, že to ukazuje správně. Ty manometry u benzinových stanic jsou prostě dorvané od lidí, kteří s tím neumí a chovají se k tomu tak, že to není jejich. Nejlepší jsou na tohle digitální manometry pro měření tlaku, které ukazují s přesností na setiny. Na druhou stranu to je potřeba spíš pro topenáře než pro řidiče. :)