sushi

Kde v Praze najdu obchod, který mě slušně oblékne.Nemám ráda obchodní centra, to lítání z obchodu do obchodu

obchody v Praze

Nejlepší odpověď
hanulka11

já mám ráda H&M , Marks & spencer na Budějovické je to samostatné nemusíte do žádného obchoďáku , vyjdete z metra a hned jsou obchody v přízemí -velký výběr a dobré ceny a moderní zboží.

Další odpovědi
myšpulín

Debenhams na Václavském náměstí, mají otevřeno pondělí – sobota 9:00 – 20:00, neděle a svátky 10:00 – 20:00.