Pokročilý

Kde v Praze...

Ahojte, měl bych celkem dva dotazy.

(1) Je sice pomalu po sezóně, ale napadlo mě to až teď. Kam vlastně chodí lidi v Praze sbírat houby(pokuď tací jsou). Přímo v Praze třeba je Kunratický, či Milíčovský les, ale to je spíš kolonáda, než skutečný les. Kam chodí? Jedou někam kousek za Prahu a kam? :-)
(2) Kde se dá v Praze koupit burčák. Stačil by tip na nějákou vinotéku nebo tak něco. :-)

A u obou otázek PROSÍM, ne jen tak najít nějáky odkaz na netu, to dovedu taky, chtěl bych nějákou osobní zkušenost...
Doplňuji:
Na Mníšek pod Brdy se teda podívám a nastuduji. Ještě někdo nějaký tip. A co ten burčák? :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

My jme chodili do lesa v Klánovicich to je tak před 5o lety
Doplňuji:
Nebo jsme jezdili vlakem do Srbska jsou tam v lese opuštěné staré lomy. Z Bráníka byla to romantika parní lokomotivy, na konci plošinka se zábradlím. V sobotu jezdili chataři z prkýnky, a v neděli večer jezdívali trampové a hráli. Byla posílená tramvajová doprava.Byl jsem se tam z nostalgie podívat už tam skoro nikdo nejezdí.

Další odpovědi:

Zlatý

Já jsem si včera udělal výlet na houby do Mníšku pod Brdy.Je to kousek od Prahy.Hodně lidí jezdí také do Mokrovrat z nádraží Braník.Mohu doporučit,protože je to krásná projíždka vlakem pěknou krajinou.S tím burčákem nevím.Zatím jsem ho viděl prodávat na ulicích.Já ho stejně nepiju.

Bronzový

Každou sobotu se burčák prodává na farmářských trzích v Praze 2 (náplavka mezi Palakého mostem a Výtoní). Od devíti ráno do vyprodání.

Zlatý

Na burčák nejlépe na Moravu. Já přijela včera. Mňam.
Myslím, že ten co se příváží už není burčák. Jednou jsem ho ochutnala a s burčákem to nemá co dělat. Krom názvu.

Pokročilý

Velmi slušný burčák prodává vinotéka v Hasově ulici v Modřanech.

Pražáci chodí na houby např. do Krčského lesa a popojíždějí na houby například na Zbraslav a na Jíloviště. Můj syn našel v sobotu pár bedel dokonce i u letiště Točná, když tam s přáteli náhodou skončili, protože je nepustili na nabídnutou a poté nezorganizovanou prohlídku nového Pražského okruhu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.