Avatar uživatele
anonym

Co dělat v lese v létě?

Dobrý den, můžu se zeptat co dělat v lese když je pěkně? jsem Puberťák a chodím rád do lesa rád vyřezávám lezu po stromech a dělám bunkry, kdybyste věděli co dál v lese, nebo měli nějaké nápady na sošky ze dřeva, nebo bunkry , tak napište budu vám vděčný. Předem díky za odpověď

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 4396 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

já chodila s partou do lesa a k rybníku stanovat, večer jsme opejkali buřtíky a bylo fajn třeba jen na dva dny..
pak s přítelem se povalovat jen tak na louce a pak jsme taky vlezli do stanu :DD
Doplňuji:
a nějaká hra v lese mě napadla kdysi dávno jsme si ještě v Praze koupili plynovou pistoli, terče a broky a zkoušeli jsme střílet, ale nevím jestli se to dnes v lese může, jsou většinou soukromé..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

V lese jde dělat spoustu věcí, už jenom dívat se kolem sebe, naučit se poznávat stromy, kytky, ptáky, zvířata. Rozeznávat stopy. Najíst se z toho co člověk najde vlese Těch věcí je oprabvdu spousta. Co třeba fotit.
Sám se pohybuji po lese dost často a taky rád. Spoustu let se věnuji indiánům a všemu tomu co uměli. I všechny dovolené tábořím někde v lese.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Záleži na tom, jestli budeš v lese sám nebo s někým. Já ráda pikniky. Deka, nějaká ta lahůdka, relaxace s báječnou „hudbou“ lesa… Můžeš malovat, kreslit, fotit (jak radí Dráp), odlévat stopy zvířat, pozorovat mraveniště, sedět na posedu s dalekohledem, poznávat stromy, houby – podle atlasu. S kamarády můžete vymýšlet různé hry – putování po značkách a plnění úkolů, postavit si boudu z chrastí, vyčistit studánku nebo potůček (a vůbec pomoci lesu od odpadků bordelářů)…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Já v lese nic nemusím dělat,miluji les a procházky v něm , užasně mě to nabíjí energií .Jakmile začnou ale růst houby,tak to je moje "práce "v lese …to ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukasy

Mužeš pozorovat zvěř, hledat nějake zajimave mista, hrat si na vojáky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek