Co dělat v lese v létě?

Dobrý den, můžu se zeptat co dělat v lese když je pěkně? jsem Puberťák a chodím rád do lesa rád vyřezávám lezu po stromech a dělám bunkry, kdybyste věděli co dál v lese, nebo měli nějaké nápady na sošky ze dřeva, nebo bunkry , tak napište budu vám vděčný. Předem díky za odpověď

Nejlepší odpověď
briketka10

já chodila s partou do lesa a k rybníku stanovat, večer jsme opejkali buřtíky a bylo fajn třeba jen na dva dny..
pak s přítelem se povalovat jen tak na louce a pak jsme taky vlezli do stanu :DD
Doplňuji:
a nějaká hra v lese mě napadla kdysi dávno jsme si ještě v Praze koupili plynovou pistoli, terče a broky a zkoušeli jsme střílet, ale nevím jestli se to dnes v lese může, jsou většinou soukromé..

Další odpovědi
Drap

V lese jde dělat spoustu věcí, už jenom dívat se kolem sebe, naučit se poznávat stromy, kytky, ptáky, zvířata. Rozeznávat stopy. Najíst se z toho co člověk najde vlese Těch věcí je oprabvdu spousta. Co třeba fotit.
Sám se pohybuji po lese dost často a taky rád. Spoustu let se věnuji indiánům a všemu tomu co uměli. I všechny dovolené tábořím někde v lese.

Damiana

Záleži na tom, jestli budeš v lese sám nebo s někým. Já ráda pikniky. Deka, nějaká ta lahůdka, relaxace s báječnou „hudbou“ lesa… Můžeš malovat, kreslit, fotit (jak radí Dráp), odlévat stopy zvířat, pozorovat mraveniště, sedět na posedu s dalekohledem, poznávat stromy, houby – podle atlasu. S kamarády můžete vymýšlet různé hry – putování po značkách a plnění úkolů, postavit si boudu z chrastí, vyčistit studánku nebo potůček (a vůbec pomoci lesu od odpadků bordelářů)…

hanulka11

Já v lese nic nemusím dělat,miluji les a procházky v něm , užasně mě to nabíjí energií .Jakmile začnou ale růst houby,tak to je moje "práce "v lese …to ano.

Lukasy

Mužeš pozorovat zvěř, hledat nějake zajimave mista, hrat si na vojáky.