Adula.57

Kde v počítači zjistím své ID?

Promiňte, myslím tím ID produktu.

Nejlepší odpověď
gecco

Co myslíš tim „ID“??
😉
_____________­____________
ID produktu – no, to není o nic jasnější…
Obecně

  1. kukni do Nápovědy daného produktu, položka O programu (nebo tak nějak)
  2. stáhni a nainstaluj si Speccy ( https://www.pi­riform.com/spec­cy ), zobrazí ti seriová čísla programů

Další odpovědi
anonym

Id nezjištít,pc může být sestavený z ,mnoha komponentů a ID není k dosažení.
Pokud myslíš IP,tak zadej do startu cmd,tam se ti otevře tabulka.
Nic si nestahuj ,jak píše Geccon.

gecco

Warriore – tak to by mne zajímalo, co ty myslíš termínem ID (počítače)…
😁
A pokud jde o IP, nestačí spustit cmd, je třeba ještě zadat příkaz, např. ipconfig /all …
Tolik pokud jde o (ne)kvalitu tvých rad…
😁

Adula.57

Děkuji za odpovědi. Nakonec jsem ID produktu našla v nastavení a potom informacích o počítači.