Eduart

Kde v ČR je podle Vás nejlepší koupání?

Mám teď volno a chtěl bych si zajet na pár dní k vodě,dlouho jsem neplaval takže to chci dohnat,a ptám se Vás proto kde je podle Vás nejlepší koupání v ČR? Jde mi spíš o přírodní vodní plochy jako lomy,jezera,rybníky a řeky.

Nejlepší odpověď
annas

Záleží na vás, co upřednostňujete.

Přírodní koupaliště

„50× nejlepší přírodní koupaliště v ČR roku 2018“
http://happymag­.cz/cestovani/50x-nejlepsi-prirodni-koupaliste-v-cr-roku-2018/

Ad klob1 – odkaz je z května 2018. Nevím,, ale snad nebudou psát bludy,. Navíc odkazy sdílelo dost návštěvníků, takže vědí, o co jde.

Vy jste tam už letos byla?

Další odpovědi
aliendrone

Před 3 týdny jsem byl tady > http://www.michal-sokolov.cz/

Mínusy:
Cesta – strašná (z Prahy – uzavírek a bouraček megatuna, řidička „dodržovačka“ [Když je tam 60, pojedu 60!!], naz5 už to šlo)
Pláž je spíš štěrkopísek, než písek.

Plusy:¨
Točí Prazdroj (a desitku Gambáč)
Rychlá obsluha u stánku, fronta se dala ustát.
Atrakce, možnosti zábavy – mimo jiné nejdelší tobogán v ČR!!
Dobrý trávník.
Není tam moc narváno.
VODA!!! (je to umělá nádrž, 20–30m od břehu a vody jen po krk >> voda je teplá a i když vody po krk, viděl jsem skrz ní až na dno (nohy)!!!! To už ani nepamatuji, takhle čistou vodu na příroďáku!

klob1

Tak nevím Annas, tomu článku se nedá vůbec věřit, např. to ten Borohrádek písník před 20 lety ano, ale potom ne! Novější bylo před 3lety vhodné. Dnes by tam ani pes se nekoupal. A Rozkoš? Vždyť tam jsou jen samé Sinice, tak jak se koupat? Možná na vlastní nebezpečí! My jezdímě, k Pardubicím okolí, tam to jde. nebo rěka bývá v pohodě, ještě. jen ne koupaliště, z důvodu, že moc nečistých lidí ne Č, tam leze, mají na sobě, kdejaké zahraniční věcičky, takže o to ještě více chémie se musí používat. Oni i Č někteří dokáží mít ledaco a vlézt tam.

Drap

Některý z lomů v okolí Žulové.

Kepler

Pro mně to byla bývalá pískovna v Hustopečích nad Bečvou, protože ji mám blízko. Největší +: čistá voda. Myslím, že by to mohlo platit i pro jiné pískovny.

Edison

Spíš než tady bych prošel servery (UTFG) s hodnocením koupališť. Tam se dozvíš i něco o kvalitě vody, zázemí a podobně.

Mimochodem.. co nevidět otevřou po dlouhé době biotopové koupaliště Lhotka.

anonym

Myslím si, že přírodních vodách se v letošních vedrech určitě nevykoupete, vše je totálně přemnožené sinicemi. Ta situace mě moc mrzí, protože klasická koupaliště rád nemám, ale koupání v rybnících mi v současné situaci nestojí za případná zdravotní rizika. Já to tedy vyřešil po svém. Koupil jsem si menší nafukovací bazén z https://hracky­zadobrekacky.cz/hrac­ky-na-zahradu/bazeny/ba­zen-aqua-366x76-cm-s-kartusovou-filtraci-zx3q a doufám, že příští rok se situace značně zlepší a se sinicemi už problém nebude.

pravy88

Myslím si, že přírodních vodách se v letošních vedrech určitě nevykoupete, vše je totálně přemnožené sinicemi. Ta situace mě moc mrzí, protože klasická koupaliště rád nemám, ale koupání v rybnících mi v současné situaci nestojí za případná zdravotní rizika. Já to tedy vyřešil po svém. Koupil jsem si menší nafukovací bazén z https://hracky­zadobrekacky.cz/hrac­ky-na-zahradu/bazeny/ba­zen-aqua-366x76-cm-s-kartusovou-filtraci-zx3q a doufám, že příští rok se situace značně zlepší a se sinicemi už problém nebude.

Pepina7897

Dobrý den, pokud hledáte skvělá místa na koupání v ČR, tak byste určitě měl zvážit návštěvu Jižních Čech. Jsou tam krásná jezera, řeky a úžasné přírodní lomy. Například Lipno je jedním z největších českých jezer a nabízí spoustu možností na koupání a vodní sporty. Nebo Třeboňsko má také mnoho rybníků, které jsou skvělým místem na osvěžení. My jsme tam letos byli naším karavanem, do kterého manžel na poslední chvíli musel koupit plyn pro karavany, abychom si mohli vařit na našich cestách.

aliendrone

Edison >>> Myslím, že MNOHEM LEPŠÍ je osobní doporučení (jako jsem dal zde já), než nějaké placené pindy. BTW – Lhotka už je otevřená, píší, že návštěvnost v průměru 700 lidí denně, rekord přes 1500. Chystám se to omrknout. ;) :) Čistě náhodou – nebyl někdo poslední dobou v Čakovicích? Před lety (rekonstrukcí) jsem tam celkem rád opruzoval… ;) :D :D

Gestas

Kepler: A co Kacabaja?

Kepler

Nic moc, příliš malé, skoro žádné zázemí. Ale kdysi na Súťaž o najlepčího valašského ftáka jsem jezdil rád.