kde stoji kriznik aurora

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Omlouvám se,ale musím reagovat na 9řemesel.
Já vidím největší problém,v otázce.
To přece není otázka,to je povel k odpovědi.Je pravda,že tam chybí vykřičník,ale není tam ani otazník.
Je zajímavé,že takovýmto nekultivovaným způsobem,se dotazují většinou anonymní lidé.
Souhlasím se sice strohou,ale správnou odpovědí.
Divím se,že geOrge vůbec na takovou"otázku"odpovídal.
Příště může přijít otázka: 2+2= ...a odpovědí bude odkaz na učebnici počtů pro první ročník ZŠ. :)
/Píšu to úmyslně tady,protože mám dojem,že diskuse,málokdo čte a je to přehlednější./

Další odpovědi:

Zlatý

--> http://cs.wikipedia.org/…
Doplňuji:
Na této stránce hned v prvním odstavci je co hledáte...

Bronzový

Dobrý den.Asi by bylo dobré psát . chci odpověď , nebo, chci odkaz.Tyto otázky, ale HLAVNĚ odpovědi mne fakt vytáčí.Tentokrát to není Vaše otázka , ale odpověď.I když dobře míněná.Ale ani v obchodě mi přeci na otázku, kolik stojí chleba , neřeknou že " na našich WWW... máte aktuální ceník.Beru , je to spíše pro admina, ale trocha selského rozumu a taktu , ve stylu.." sice nevím , ale na stránkách xyz je asi to co hledáte , to by fakt NEŠKODILO.
Faktem je , že Jitřenka (Aurora), je nyní v doku ,ne na řece.Omlouvám se, že má odpověď skutečně asi není to pravé ořechové , ale nedalo mi to , snad to spustí třeba i malou diskusi.Takže sorry a hezký den.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1799
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.