rosa

Kde stahovat hudbu? II.

Kde stahovat hudbu – viz předchozí otázka. Nejde mi na Vaše odpovědi reagovat, jedině touto dormou. Hudbu mám jen pro svoji potřebu a to jen na přehrávání v autorádiu. Je mi jedno, zda to bude legální nebo ne, jde o nahrátí cca 4 CD s různými příjemnými skladbami dle mého výběru. Pomalu a jistě přestávají některé odkazy na mp3 fungovat.
Doplňuji:
GeOrge, dá se vybrat třeba jen jedna písnička z alba? Celá alba nemusím.

Nejlepší odpověď
mosoj

Zde je tísíc skladeb ke stažení ve formátu MP3. Snad vám to pomůže.
Já už nic nestahuji, mám málo času pro život.

Mrzí mě ta zřejmá neochota poradit nebo pomoci.

Zdroj: http://www.wel­kestijl.nl/

Další odpovědi
anonym

samozrejme protoze ty jsou nespolehlive … spolehliva je pouze P2P sit … velmi tezko se vyrazuje jeji obsah z obehu … takze zkuste v googlu vyhledat „czech torrent“ a narazite na celkem bohate a jiste zdroje hudby, primy odkaz vam nedam, ale to jiste zvladnete hrave 🙂

ale co … dam vam primy odkaz, u nas je to legalni pro sobni potrebu tak co … samozrejme musite mit originaly, ale to vy jiste mate 🙂 …http://tracker­.cztorrent.net/to­rrents/?c2=1&s=k­abat&t=0

jediny duvod proc lide tuto spolehlivou cestu prilis neznaji je v tom ze vam napoprve to stahovani asi nebude fungovat 🙂 .. potrebujete k tomu specialni program, ktery to dokaze, protoze samotny internetovy prohlizec (pokud to neni nejnovejsi OPERA(.com)) to obvykle neumi. V takovem pripade si muzete sehnat napriklad popularni uTorrent(.cz), ktery tuto „schopnost stahovani z P2P siti doplni do jakehokoliv prohlizece“.
Doplňuji:
ano jde samozrejem vybrat jen nektere nebo jedinou kladtbu z alba … pri zahajeni stahovani celeho torrentu se vas vyse zmineny program utorrent zepta jake mp3 z alba chcete stahnout a vy muzete snadno zaskrtnout ktera ano ktera ne ,…toto je skutecne jedina spolehliva cesta, naopak nize uvedeny odkaz na 1000 mp3 nebude uz za par dni funkcni, … protoze cokoliv mimo torrenty/p2p se maze jako na bezicim pase, s torrenty to proste nejde tak snadno a drzi mnohem dele, prakticky neomezene dlouho.

NickD

Skvělá odpověď od GeOrge…
Jinak na www.ulozto.cz