Je bezpecne stahovat napriklad pisnicky z Ulozto? :)

Odpovědi:

Stříbrný

Ano, je to bezpečné. Ulozto.cz není malware stránka. Nicméně malware se může šířit odevšad, protože obvyklý vektor jsou reklamní bannery. Onehdá jsem zaznamenal malware na jakýchsi stránkách o vaření.

Doplňuji: arygnoc je zjevně retardovaný. Nejmíň pětkrát jsem mu citoval ustanovení zákona, které stahování výslovně povoluje, ale bohužel, jeho inteligence na to nestačí a dosud to nepochopil.

Zlatý

nie.

nie je to autorizovaný distribútor mediálnych súborov, vlastne - distribútor žiadnych súborov, je to úložisko (sťahujete niekoho iného uložené súbory, používate, čo nie je vaše).
toľko z etiky a práva.

technicky vzaté, do akéhokoľvek mediálneho súboru nie je ťažké ukryť akýkoľvek iný súbor - včítane škodlivého.
keď sťahujete súbory z neautorizovaného zdroja, riskujete - 10.000x sa nič nestane, stiahnete 10.001 raz a prídete o všetky dáta, bankový účet a ešte vám niekto narobí dlžoby.

lakomstvo sa nevypláca.

;-Q

Stříbrný

Já stahuju a zatím se mně nic nestalo.Ale asi to bude tím, že stahuju pro mladé nepopulární muziku...Evu a Vaška a v této době písničky ze Šlágru.

Diskuze k otázce

Bronzový

Pepa25

Setapouch: Ulozto.cz opravdu není malware stránka, ale warezu je plná už po okraj ;-) A warez je obecně rizikovější...

Stříbrný

Samba

Arygnoc, čí je ten ksicht, co tady používáš, to asi taky nebude tvůj, viď?

Stříbrný

setapouch

Zásah :D

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.