Elizabet

Stahovat mp3?

Mohl by mi někdo prosím vysvětlit jak stahovat písničky z počítače do mp3.Myslím tím např. internetovou stránku kde se dá něco stáhnout do PC a poté stáhnout na mp3.
Za odpoved předem děkuji.

Nejlepší odpověď
polarka.51

najdi si nějakej web kde stahovat mp3 kromě ulož.to pak stiskni na myši pravé tlačítko pak dej uložit jako nebo uloži cíl.

Zdroj: http://www.mp3-ke-stazeni.cz/

Další odpovědi
denimirl

mp3 pisnicky muzes stahovat odkud koliv,bearsha­re,torrent,to­rrenttracker.cz,ra­pidshare,real player. napis do google ze chces stahnout mp3 hudbu a samo se ti nabidne hned nekolik moznosti. jinak co se tyce prestehovat hudbu do mp3 tak staci ze ho pripojis k pc nebo laptopu a otevres ho,no a pak staci chytnout pisnicky a presunout ji do okna ktere se ti otevrelo z mp3,nemel by to byt problem

Retko

Podle me nejjednodussi zpusob jak nekde stahnout nejaky mp3, je dat do googlu.cz nebo seznam.cz „mp3 free“. To free znamena zdarma. A pak jen hledat co potrebujes.

Trosku lepsi je vsak skusit neco najit pres torrenty nebo pres warez forumy, tam je vetsi sance ze najdes cely album.
Nemuzu tu davat konkretni stranky, ale pokud se vynasnazis tak za chvilku neco najdes podle tech hesel.

No a jak vlozit stazenou pisnicku do tveho pristroje – napojis mptrojak pres USB (nebo i jinak) k pocitaci, pak v slozece „Muj pocitac“ se objevi nova jednotka, coz bude schranka pro tvuj pristroj, a tam jen nahazes ty stazene pisnicky.

No je to dost laicky napsane. Tak snad pomuze. Ahoj :)

kenyrts

Podle mne kdo umí zacházet s tímto programem,tak si stáhne písničku jakou chce!!!!

StrongDC++ je program pro sdílení souborů v síti Direct Connect. Jedná se o modifikaci programu DC++ a přináší spoustu vylepšení. Pomocí tohoto programu se uživatel připojí na server p2p sítě a může komunikovat a měnit dokumenty s ostatními připojenými klienty. Mezi hlavní výhody StrongDC++ patří například bezpečné segmentové stahování (stahuje jeden soubor od více uživatelů najednou bez poškození), částečné sdílení souborů (umožní přijímat a odesílat části souboru, který právě stahujete vy nebo jiní uživatelé), omezovač rychlosti stahování/odesílání (zabrání plnému využití linky), automatické odpojování pomalých stahování.

StrongDC++ si můžete upravit podle Vašich představ, můžete přiřadit zvuky podle situace, změnit barevné schéma aplikace nebo ikony, zobrazit vyskakující bubliny, vidět smajlíky atd. Aplikace se neinstaluje, stačí jí pouze rozbalit a archiv již obsahuje soubor s češtinou.
zde stáhnout:

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/stron­gdc/