rosa

Odkud stahujete mp3

Chtěla bych vytvořit album k narozeninám se staršími českými písničkami-mix. Odkud stáhnout tuto muziku? A také bezproblémové stažení.
Doplňuji:
rajmp3 – spousta písniček je nefunkční, program vyžadoval registraci, přesto jsem nefunkčnost mp3 neodstranila

Nejlepší odpověď
quentos

www.mp3ky.net nebo viz zdroj

Zdroj: mp3s.nadruhou.net

Další odpovědi
atriplex

stačí zadat jméno zpěváka nebo název písně.

Zdroj: http://uloz.to/

Jahoda

Písničky MP3 stahuji na viz. odkaze. Je to bezproblémové stahování ;o). Popis: Do vyhledávače zadáte název písničky a vyjede Vám několik písniček s tímto názvem. U každé písničky je napsáno jestli je funkčí nebo ne. Napravo vedle písničky máte napsáno Stáhnout, tak klikněte a stahujete ;o). Přeji hodně štěstí :)

Zdroj: www.rajmp3.cz