smazkaa23

Kde stáhnu The sims 3?

Potřebovala bych si stáhnout hru The sims 3 a nemůžu jí pořádně nikde najít.. Napište mi prosím kde a pokud možno i jak to nainstalovat – sem tak trochu tele:) A prosím vás vím že je to nezákonné ale dělá to miliony lidí na světě takže nevím proč bych nemohla já.

Nejlepší odpověď
danny_el

Zkus se někdy lišit.. :), na The Sims 3 je spousta odkazů a návodů k instalaci… stačí vygooglit… a zkus tohhle :(www.czshare.cz;www­.uloz.to)

Další odpovědi
Ella

v obchodě, můžeš si ji taky „stáhnout“ na stránkách EA, za krásnou cenu…

gnosis

torenty, war fora, ulozto, czshare.. atd atd. vzhledem k mirne obtiznejsi instalaci patchu (napr. kvuli datadiskum) doporucim war fora, kde to mas i s navody. psat to tady je na dlouho. google je tvuj (smirovaci) kamarad.

jinak legalne je to 900 – 1000 za zakl. hru, datadisky 500±, pridavne baliky asi 100–200 Kc. je to fajn hra, 9/10 pro me.