mily

Hra The Sims 2

Stáhla jsem si The sims 2,má to 4 Cd.V pohodě jsem si ji naistalovala,ale když ji chci spustit tak mi to píše : Tento program má známe problémy s kompatibili­tou.čím to muže být?A jak to vyřešit

Odpovědi
anonym

používáte verzi operačního systému se kterou si tato hra nerozumí, asi příliš novou verzi která nějak radikálně změnila prostředí pro samotné aplikace (oprávnění, přístupy, …)

… v takovém případě by vám mohly přijít vhod spíše The SIMS 3, které už se s tím jistě umí vyrovnat

//

pokud máte vista/7 je instalace sims 2 tuším možná pouze pod uživatelem Administrator a navíc ještě v režimu zpětné kompatibility xp/sp3…