erreursalope

Kde stáhnu „simíky“ do hry The sims 2? A jak je nainstalovat?

Nejlepší odpověď
Ella

zkus modthesims2.com, musíš se sice registrovat, ale je to zdarma a jsou to výborné stránky, kde najdeš všechno, akorát jsou v angličtině.
Když to stáhneš, popřípadě rozbalíš v raru a objeví se modrá ikona sims2pack, tak to otevřeš a dáš naistalovat. Může to být kdekoliv v počítači a bude to fungovat. Ovšem pozor! Stahuj jenom ty downloandy, na které máš potřebné datadisky, jinak ti to nepůjde naistalovat.
Pokud by to byl obyčejný soubor a ne ten s modrou ikonou, ale to většinou simíci jsou, tak otevřeš Dokumenty/EA Games/Sims 2 a dáš to do složky Downloads. Pokud ji tam nemáš, tak vytvoť novou složku a pojmenuj ji Downloads, bude to fungovat.
Hodně štěstí a dobrou hru! =D

Zdroj: www.modthesims2.com

Další odpovědi
Michal Kole

Na warez foru, upozorňuji, že je to nezákonné.

Maggie.b

Pokud myslíš jako že si stáhneš do hry simíky které vytvořil někdo jiný tak tady:
http://thesim­s2.ea.com/exchan­ge/search.php?as­set_type=objec­t&pid=Exchange_ob­jects

Zdroj: http://thesim­s2.ea.com/exchan­ge/search.php?as­set_type=objec­t&pid=Exchange_ob­jects