Simple.Plan

Návod na instalaci hry.

Dobrý den,
prosím vás,co musím udělat s tímhle? Hru sem stáhla,ale nevím,jak dál. Návod je angliky,tak prosím o překlad a radu. Díky moc.
http://thepira­tebay.se/torren­t/6245875/Assas­sins_Creed_Brot­herhood-SKIDROW
odkaz na hru

přesněji tomuhle nerozumím:

INSTALL NOTES

2. Mount or burn image
3. Install
4. Copy all files from the SKIDROW folder to the game installation
5. Play the game (hrát hru – to jediný tak nějak 100% chápu :D)

Nejlepší odpověď
Bedy

Hru si kupte. 4. krokem a vlastně následně 5. krokem si můžete poškodit počítač. Navíc hra nemusí úplně 100% fungovat, můžete si zavirovat počítač či mohou být otevřena zadní vrátka systému. Tohle velmi zlehčuje útok a následnou infekci počítače. I sebelepší antivir či balík typu Internet Security Vás úplně neochrání.
Takže hry ani programy nestahujte nelegálně, místo toho si radši najděte alternativy, které jsou zdarma nebo si hru kupte. Ceny nejsou tak vysoké. Navíc podpoříte vývojaře a mohou vydat pokračování hry či opravit některé problémy.

Další odpovědi
chachar1922

Musíš to nainstalovat přes program Deamon Tools (snad to mám dobře napsané). Je to virtuální mechanika. Pomůže ti to připojit obrazy (takové soubory ze stažené hry) pomocí kterých potom můžeš hrát hru vlastně bez vložení CD. Nainstaluj si ten program pokud ho nemáš, a otevři vlastně soubor té hry, kterou si stáhla. Ještě si název hry zadej do youtube a někdy tam jsou přímo návody na to jak ty hry pomocí tohohle nainstalovat. http://www.you­tube.com/watch?v=vcIm­SvjurrE – možná že to pomůže, kdyžtak se koukni sama, jen tam dost videí.