plesounek

Kde seženu přehled jak ma vypadat vypsaný papaír když delam v hospode inventuru /zrcadlo?

Nejlepší odpověď
anonym

Dělá se tzv.hárek,kde by měla být vyčíslena tržba.Počáteční stav zboží +příjem zboží – konečný stav = tržba Předepsané jednotlivé položky asi nikde nebudou,protože nikdo nemůže vědět ,co se v restauraci prodává.

Další odpovědi
Michalka.K

Udělej si tabulku, zdá se to, ale není to tak složitý :) ve sloupcích je počáteční stav, konečný stav, cena za zboží, kolik bylo na zboží utrženo a v řádcích je vypsané celé zboží