Marťas Q9

Kde se dají koupit zeleninové burgery?

Dobrý den, nevíte, zda-li je v nějakém řetězci supermarketů k dostání mražený polotovar „veggie burgerů“ (klasický burger, který má místo masa směs z fazolí a je v podstatě vegan)? Děkuji předem za odpověď :)

Odpovědi
RyuzakiKate

No, to by bylo moc pěkné, že… Ale na nic takovýho jsem nenarazila ani v obchodech se zdravou výživou. Šak ono to není nic těžkýho… A nemusí to bejt jen z fazolí, neopomínej třeba i cizrnu, pohanku, tofu… Jen nebejt línej a vyhradit si na to čas, to v podstatě s takovýmto životním stylem souvisí a je třeba s tím počítat.