Nikča

Kde se dá na internetu najít detailní životopis Petra Šabacha?

Nějak se ho nikde nemůžu dohledat. Děkuji :)

Nejlepší odpověď
takhlene

Petr Šabach
novinář, prozaik
Datum narození:
23.08. 1951 (59 let)
Místo narození:
Praha
Znamení:
Lev

Životopis: [doplň životopis Petr Šabach]
Petr Šabach je současný český spisovatel.

Petr Šabach se narodil v Praze. Po maturitě v roce 1974 absolvoval obor teorie kultury na FF Karlovy Univerzity. Prošel různými zaměstnáními. Pracoval jako technický redaktor v Pragokoncertu, metodik kulturního domu, asi šest let jako noční hlídač v Národní galerii,1988 – 2001 odborný referent Galerie hlavního města Prahy.

Zdroj: http://www.spi­sovatele.cz/pe­tr-sabach

Další odpovědi
Kroupič

Ahoj když hledám někoho do školy, tak nejčastěji na www.osobnosti.cz Mrkni na to je to vážně dobrý :)

Zdroj: www.osobnosti.cz

Nikča

No ono je toho právě všude dosela málo o tom, co mělo vliv na tvorbu kde vyrůstal a celkově něco detailnějšího.. :(